1. Головна
  2. >
  3. Аналітика

Росія порушила свої зобов'язання перед ОПЕК+: плановані дії не виконано

42

Міністерство енергетики Росії оголосило, що країна перевищила свою квоту на видобуток ОПЕК+ у квітні з "технічних причин". Цей несподіваний крок свідчить про те, що Москва має проблеми зі стримуванням видобутку, повідомляє Reuters, посилаючись на аналітиків і галузеві джерела.

Росія порушила свої зобов'язання перед ОПЕК+: плановані дії не виконано

Заява міненерго стверджує, що квітневе перевиробництво пояснюється "технічними особливостями скорочення видобутку на значну величину". Це оголошення передує зустрічі ОПЕК+ 1 червня, де буде обговорено подальшу політику видобутку, повідомляє Хвиля. 

За повідомленням Reuters, Росія, Саудівська Аравія та інші члени ОПЕК+ зобов'язалися додатково зменшити видобуток нафти, щоб підтримати ціни на ринку, які є ключовим джерелом надходжень до їхніх бюджетів.

Аналітик Олексій Кокін вважає, що Росія не впоралася зі стримуванням видобутку у квітні через те, що на цей місяць припадала значна частина всіх скорочень, запланованих на другий квартал.

Старший аналітик компанії BCS World of Investments, Рональд Сміт, вважає, що "технічні причини" перевиробництва можуть бути пов'язані з управлінням нафтовими родовищами, оскільки їх вимкнення може призвести до пошкодження виробничої потужності.

Згідно з даними ОПЕК, Росія зменшила видобуток на 154 тисячі барелів на добу у квітні порівняно з березнем, до 9,29 млн барелів на добу. Квота Росії на видобуток нафти в квітні, включаючи додаткові скорочення ОПЕК+, складала близько 9,09 млн барелів на добу, за даними Reuters.

Читайте також: У Німеччині закликали позбавити соцвиплат українських чоловіків призовного віку 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber