На думку Йоахіма Германна, "не вкладається в голові", що Німеччина робить усе можливе, щоб підтримати Україну у війні, "а потім, з іншого боку, ми приймаємо солдатів".

У Німеччині закликали позбавити соцвиплат українських чоловіків призовного віку
На думку Йоахіма Германна, "не вкладається в голові", що Німеччина робить усе можливе, щоб підтримати Україну у війні, "а потім, з іншого боку, ми приймаємо солдатів".
Міністр внутрішніх справ Баварії закликав скасувати соціальні виплати для українських чоловіків призовного віку. Йоахім Германн зазначив, що щонайменше 200 тисяч із 980 тисяч українців, прийнятих у Німеччині, могли б битися проти російських агресорів на своїй батьківщині. В інтерв'ю Bild він закликав припинити їм виплачувати всі субсидії, як повідомляє УНІАН.
"Неприйнятно, що ми приймаємо їх і дозволяємо їм ухилятися від обов'язкової військової служби", — обурився політик.
На його думку, "не вкладається в голові", що Німеччина робить усе можливе, щоб підтримати Україну у війні, "а потім, з іншого боку, ми приймаємо солдатів".
"Не повинно бути так, що ми приймаємо їх і таким чином даємо можливість ухилитися від призову. Найменше, що ми можемо зробити, — це не виплачувати допомогу громадянам, особливо тим, хто зобов'язаний нести військову службу на своїй українській батьківщині і потрібен там для захисту миру і свободи. Не може бути жодних бонусів для тих, хто дезертирує", — сказав він.
На думку Германна, правильним є обговорення питання про продовження статусу перебування українців після нинішнього періоду та можливі умови цього продовження. Німецькому уряду необхідно терміново обговорити зі своїми європейськими партнерами більш справедливий розподіл, а також розглянути питання про виплату допомоги українцям.
Українські біженці в Німеччині — деталі Канцлер Німеччини Олаф Шольц вперше заявив, що українські біженці, які хочуть залишитися в Німеччині, мають знайти роботу.
У Німеччині частка українських біженців, які знайшли роботу, критично низька — приблизно 25%, тоді як у Данії, наприклад, 77% біженців з України працевлаштовані.
"У Німеччині кожен, хто тут працює і не робить нічого поганого, може бути впевнений, що зможе тут залишитися. Гарантія проживання виникає також завдяки працевлаштуванню", — наголосив Шольц.
Читайте також: В школах Німеччини вводять українську мову як другу іноземну для обов'язкового вивчення
Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!
Читайте також:
- На Заході України двоє невідомих жорстоко побили 33-річного військовослужбовця «Азову»: деталі інциденту (ФОТО)
- На війну — так усім! В Україні мобілізують пенсіонерів цього місяця: що вже відомо?
- Гігант повзе до людей: на Закарпатті зняли найбільшу змію Європи. Масштаби вражають (ВІДЕО)
- Закарпатців попередили про небезпеку 5 рівня 14-16 червня: до чого готуватись жителям області

На Закарпатті досі найдорожчий хліб:ціни на продук...
Також, згідно даних Держстату на вересен...
19.09.2015 18:04 580 0 Суспільство

У приміщенні Закарпатської ОДА влаштують виставку ...
Виставка продуктів сільгоспвиробників об...
12.11.2015 10:41 251 0 Суспільство

СБУ заблокувала імпорт 200 тонн неякісних продукті...
Служба безпеки України спільно з Державн...
26.11.2015 22:28 273 0 Суспільство

Перед зимовими святами ціни на продукти в області ...
Про це повідомляє ГУ статистики у Закарп...
10.12.2015 16:37 297 0 Суспільство