1. Новини Закарпаття
  2. >

ПФУ роз'яснив, як проводиться перерахунок пенсій деяким пенсіонерам

07.05.2023 15:55 Аналітика ВАЖЛИВО

У березні 2023 року відбулася масштабна індексація пенсій. Вона торкнулася виплат майже 10 мільйонів українців, у тому числі й працюючих пенсіонерів.

У березні 2023 року відбулася масштабна індексація пенсій. Вона торкнулася виплат майже 10 мільйонів українців, у тому числі й працюючих пенсіонерів.

Як відбувалося перерахування пенсій для працюючих пенсіонерів, повідомили у ПФУ.

Підвищення торкнулося тих пенсіонерів, які після попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати та на 1 березня 2023 року накопичили ще 24 місяці страхового стажу.

Додатковою умовою була відсутність попереднього перерахунку протягом двох років. Підвищення становило від 100 до 1500 гривень.

"При цьому працюючим пенсіонерам, які отримують пенсію за вислугу років, такий перерахунок буде здійснено у разі, якщо вони досягли пенсійного віку", – повідомили представники ПФУ.

Там додали, що розмір перерахованої пенсії визначається індивідуально, оскільки у формі обчислення пенсії збільшується коефіцієнт страхового стажу чи ще додатково заробітної плати. Сума підвищення залежить від страхового стажу та зарплати у періоди роботи.

Нагадаємо, НБУ передбачає значне зростання зарплат в Україні: що зміниться 

Читайте на ГК:Смертельна прогулянка до кар'єру: підлітки зірвалися зі скелі та впали у воду (ФОТО)
Читайте на ГК:Гороскоп на 2 квітня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Збільшать чинні й запровадять нові?: що варто знати водіям