1. Новини Закарпаття
  2. >

Конкуренція між російськими приватними арміями загострюється: ситуація у Бахмуті

27.04.2023 09:15 Аналітика

У боях за українське місто Бахмут Донецької області посилюється конкуренція між російськими приватними військовими компаніями (ПВК).

У боях за українське місто Бахмут Донецької області посилюється конкуренція між російськими приватними військовими компаніями (ПВК).

Про це пише  «Слово і Діло» з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики ISW вказують на те, що у відеозверненні до президента рф володимира путіна від співробітників ПВК «Потік» стверджується, що представники «Газпрому» повідомили членам «Потоку», що вони підписуватимуть контракти з Міноборони росії. Проте потім вони змусили персонал підписати контракти з ПВК «Редут».

Один з бійців ПВК «Потік» заявив, що «Газпром» створив ще два підрозділи – «Пламя» і «Факел». Вони підпорядковані МО рф.

Експерти зазначають також, що бійці «Потоку» скаржились на погане поводження з боку бойовиків ПВК «Вагнер» – ті погрожували «потоківцям» розстрілом у разі їх відходу від лінії зіткнення.

Згодом один з «вагнерівців» заявив, що через брак боєприпасів бійці «Потоку» вночі залишили позиції.

Фахівці ISW вважають, що поширенням ПВК навколо Бахмута створюється штучна конкуренція між ними, що вже негативно позначається на боєздатності та злагодженості цих підрозділів.

Нагадаємо, Віком від 18 років: для закарпатців озвучили важливе звернення | Голос Карпат (goloskarpat.info)