1. Новини Закарпаття
  2. >

«Неспроможні обслужити 12 млн споживачів»: експерт висловився про можливості “Нафтогазу”

06.07.2022 22:56 Аналітика Думка

"Нафтогаз" не зможе власними силами обслужити усіх наявних на даний час у нього абонентів і це може загрожувати майбутньому опалювальному сезону.

Нормальне проходження опалювального сезону може опинитися під загрозою зриву. Причина - неможливість ГК "Нафтогаз" власними силами обслужити 12 млн споживачів газу.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на голову Союзу споживачів комунальних послуг Олег Попенко в Facebook.

За його словами, менеджери "Нафтогазу" перебувають зараз у пошуку підрядників для обслуговування 12 млн споживачів газу, яких йому навесні передав Кабінет Міністрів. Зараз же багатьом споживачам просто не до кого звернеться.

"Якщо вони не знайдуть посередника, доведеться будувати нову інфраструктуру. Гроші на це закладуть в ціну газу або попросять знову у держави", - зазначив експерт.

Водночас, додає Попов, споживачі газу не розуміють, кому ставити питання щодо ціни, оплати, боргів, підключення і тд., і чому не можна було автоматично перевести залишки на рахунках клієнтів.

"Кому пощастить - додзвонюється в контакт-центр "Нафтогазу". Якщо не додзвонився - альтернатив небагато - 13 центрів підключення клієнтів по всій країні", - резюмував він.

Нагадаємо: Компанія Нафтогаз примусово приєднає до себе жителів 15 областей України за новим тарифом: Закарпаття в їх числі

Читайте на ГК:Отримав повістку і не прийшов до ТЦК через "тяжкий емоційний стан": як покарали чоловіка
Читайте на ГК:Нові правила мобілізації: що чекає на українських чоловіків вже у травні
Читайте на ГК:Україна може зануритися в нову темряву: до чого слід готуватися