1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпаття: депутати від Балоги стали, як і з ОПЗЖ, позафракційними

19.05.2022 19:17 Аналітика Ексклюзив Голос Карпат

На сьогоднішній сесії Закарпатської обласної ради, попри воєнний стан, вирували політичні пристрасті.

На сьогоднішній сесії Закарпатської обласної ради, попри воєнний стан, вирували політичні пристрасті.

Як уже повідомляв Голос Карпат, на сесії було оголошено про припинення існування фракції ПП Команда А.Балоги та про створення об’єднаної фракції “За майбутнє”.

Однак депутати діючої з грудня 2020 року фракції «За майбутнє», які вигравали вибори на чолі з О.Ледидою, не підтвердили такі зміни. Вони повідомили, що фракція "За майбутнє" продовжує працювати, як і раніше, у складі 6-ти чоловік. Тобто об’єднання з колишніми депутатами КАБ не відбулося, тому останні залишилися позафракційними. Такими ж позафракційними є, до прикладу, і депутати з ОПЗЖ.

Більше того, депутати від фракції «За майбутнє» (голова О.Ледида) внесли пропозицію змін до регламенту Закарпатської облради для зменшення впливу керівника місцевого осередку політичної партії.

Голосування за цю пропозицію показало консолідованість обласного парламенту. Пропозицію підтримали усі депутати обласної ради, крім вихідців з Команди А.Балоги.

Перипетії навколо “За майбутнє” у Закарпатській обласній раді відбулися на фоні того, що лідер ПП "За майбутнє" Ігор Палиця у травні цього року передав Закарпатський осередок партії в управління Віктору Балозі. Однак сьогоднішнє голосування в обласній раді показало несприйняття такого кроку.

Під час воєнного стану люди очікують від депутатів не операцій купівлі-продажу політичних франшиз, а сконцентрованої роботи на підтримку потужностей держави і краю.

Нагадаємо, Обрано нову голову комісії Закарпатської облради з питань бюджету.

Читайте на ГК:У Закарпатті знову активізувалися шахраї: несподіваний "приз" може залишити вас без копійки
Читайте на ГК:У громадах Закарпаття готуються до блекаутів: у Закарпатській ОВА зауважили на загрозі ракетних ударів
Читайте на ГК:Кращі спортсмени отримають винагороду: в Ужгороді протягом місяця можна подати документи та отримати стипендію
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська