1. Новини Закарпаття
  2. >

ЗМІ: усі політичні сили Закарпатської області вручили Балозі «чорну мітку»

19.05.2022 15:04 Влада Думка

Як повідомляє Перший.com.ua, на початку сесії політична сила Балоги (КАБ) припинила своє повноваження і оголосила про створення об'єднаної депутатської фракції "За майбутнє". У той же час діюча фракція "За майбутнє" повідомила, що їх фракція у кількості 6 чоловік продовжує своє існування. Кількість депутатів не мінялась і продовжує своє існування.

Як повідомляє Перший.com.ua, на початку сесії політична сила Балоги (КАБ) припинила своє повноваження і оголосила про створення об'єднаної депутатської фракції

Таким чином в обласній раді діють дві фракції "За Майбутнє" - перша, яка ішла на вибори, інша Балоги, яка утворена але в яку не ввійшли інші депутати.

Але саме цікаве відбулось пізніше, коли депутати від фракції "За майбутнє" (оригінал) запропонували внести зміни до регламенту Закарпатської обласної ради, які збільшили статус депутатів ради і навпаки - зменшили вплив керівника місцевого осередку політичної партії. Примітно, що за це проголосували всі депутати 7 фракцій одноголосно, окрім фракції Балоги. Таким чином, всі політичні сили у залі показали своє негативне відношення до Балоги у Закарпатті. Часом ці голосування набирали 47-48 голосів з присутніх 54. Це безпрецеднтна підтримка яка показує негатив до Балоги!

Довідково. Нещодавно змінився керівник обласного осередку політичної партії "За майбутнє" в Закарпатській області. Для того щоб врятуватись, від політичних програшів, Балога купив від Ігоря Палиці франшизу у Закарпатській області. Не дивлячись на все це, йому не вдається схилити ситуацію на свою користь, оскільки депутати від фракції За майбутнє відмовляються з ним співпрацювати.

У Мукачівській міській раді також сформована коаліція без Балоги, що стало безпрецендентним за останні 30 років, де він завжди мав вплив.

Нагадаємо, Розпочалось сесійне засідання Закарпатської облради.

Читайте на ГК:Неба зовсім не було видно: потужну хмару із пилу зафіксували над Закарпаттям (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:Небезпечна пилова буря над Україною: на Закарпатті пил із Сахари також могли бачити
Читайте на ГК:Закарпатці продовжують палити суху траву: пожежі знищили ще 9 гектарів землі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська