1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Тепер головою спеціально треба обрати закарпатця": у мережі відреагували на обшуки СБУ в офісі лідера закарпатських угорців

30.11.2020 21:25 Аналітика ВАЖЛИВО

Сьогодні Служба безпеки України провела обшуки у одного з лідерів угорської громади на Закарпатті Василя Брензовича.

Сьогодні Служба безпеки України провела обшуки у одного з лідерів угорської громади на Закарпатті Василя Брензовича.

У закарпатському сегменті мережі Фейсбук ця новина була розтиражована та обговорюється десятками громадських діячів, політиків та експертів.

Як вважає журналіст Павло Білецький, СБУ не випадково саме зараз проводить обшуки у представників КМКС на Закарпатті.

Протягом доби розтиражована Службою інформація про обшуки через фіктивні договори фонду Едмунда Егана розлетілася, якгарячі пиріжки. Насправді ж справу з цього приводу СБУ відкрила ще на початку року. Увесь цей час, вона (справа) лежала тихо і припадала пилюкою у кабінетах СБУ. А от зараз, перед формуванням коаліції у облраді, де угорці є «золотою акцією», справу витягують. Невже співпадіння? Невже через обшуки угорців не намагаються зробити більш зговірливими у питанні побудови потрібної більшості?, - запитує Білецький.

Також депутат Закарпатської облради Віктор Русин наголосив, що справа безперечно має відношення до обрання голови обласної ради:

Сьогодні я спілкувався з представниками різних політичних партій які є в області, вони в шоці до чого доходить влада, щоб мати свого голову в облраді, - наголосив Русин.

Різко прокоментував справу з обшуками і Андрій Шекета:

В неділю, представники КМКС Партії угорців України, не прийшли на переговори про створення більшості до голови ОДА, генерала СБУ - Олексія Петрова. В понеділок представники СБУ прийшли з обшуками, додому до лідера угорців - Василя Брензовича!!! Насправді, сумнівний спосіб налагодження співпраці І про соупаденія не треба розказувати!, - йдеться в повідомленні Шекети.

Нагадаємо, КМКС виступила із заявою щодо обшуків СБУ у Брензовича.

Читайте на ГК:Водяний монстр: чорний змій живе в озері на Берегівщині (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Трагічна втрата сколихнула серця: закарпатці провели в останню дорогу полеглого захисника (ФОТО)
Читайте на ГК:“Стоїть з кривавою косою і забирає життя”: Берегівщина проведе в останню полеглого захисника (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська