1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті з "регіональними партіями" зростає небезпека сепаратизму, - Василь Горват

23.10.2020 10:51 Аналітика Думка

Коли кандидати брешуть, це ще півбіди, значно гірше, коли кажуть правду.

Коли кандидати брешуть, це ще півбіди, значно гірше, коли кажуть правду.

Про це йдеться у дописі письменника Василя Горвата у мережі Фейсбук.

Далі текст посту мовою оригіналу:

Наприкінці серпня я потрапив на презентацію кандидатів у депутати від партії «Слуга народу». Звернув увагу на таку закономірність – власне місцеві кандидати всі виступи присвячують розвитку рідного краю, відновленню економіки, культури, спорту… Це очікувано. Але. потім виступили народні депутати, керівник закарпатського виборчого штабу СН.

І тут я зрозумів, чому висунення кандидатів повинно відбуватися від партій. Партійні лідери і нардепи нагадали суттєву річ – що Закарпаття це Україна, і оця партійність або зв'язок з партією є підставою для загальноукраїнської ментальної, політичної чи якої хочете єдності.

Всі партії реєструються за умови, якщо вони якщо мають осередки в більшості областей України. Якщо осередки реальні як, наприклад у СН, чи ЄС, чи «За майбутнє» чи «Свобода», чи «Батьківщина», то існують механізми для підтримки державницьких підходів.

Партієць одного регіону має певне інформаційне сполучення з в інших областях.

Інша річ коли партія декларує регіональну прив’язку, первинні осередки за межами області існують тільки на папері, або зовсім не існують, то зростає небезпека банального сепаратизму. Раптом і в одному, і в другому агітаційному матеріалі такої регіональної сили натрапляєш на речі, які виглядають на межі криміналу.

«Годі пустих розмов на телебаченні та обіцянок від тих, хто сидить в Києві та не в змозі з першого разу знайти нашу область на карті» Меседж протистояння Закарпаття і Києва добре проглядається у паперових агітаційних виданнях.

Схоже в погоні за голосами можна подавати Київ як ворога. Ще півбіди, якщо кандидати просто брешуть, щоб привернути до себе увагу, щоб виглядати запеклими патріотами рідного Закарпаття, які готові зайти у своїх діях досить далеко, куди гірше, якщо вони ці меседжі про відрубність Закарпаття хочуть втілювати у життя. Що вони насправді хочуть, мали б врешті дізнатися ті, хто відповідає за безпеку держави".

Нагадаємо, Виноградівський осередок партії "Батьківщина" вирішив підтримати Івана Бушка на виборах голови ОТГ.

Читайте на ГК:Знову порив та відключення: у Виноградові на деяких вулицях не буде води (ПЕРЕЛІК ВУЛИЦЬ)
Читайте на ГК:Знайшла прихисток на Виноградівщині: неймовірні шедеври створює переселенка з Харкова (ФОТО)
Читайте на ГК:Зник безвісти ще у 2015 році: захисника з Виноградівщини посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська