1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

"Я думаю, що нам полегшає": Ерік Найман розповів про роботу в комітеті з питань економічного розвитку (ВІДЕО)

29.04.2020 21:00 0 Аналітика Ексклюзив Автор: Голос Карпат

Голос Карпат поспілкувався з фахівцем про роботу комітету з питань економічного розвитку.

В Умовах карантину українцям доводиться не легко, але після його закінчення не відомо на що очікувати людям, як розраховуватися з боргами, які за час карантину лише накопичуються.

Голос Карпат поспілкувався з доктором економічних наук, керуючого партнера Capital Times та ідейного натхненника проекту HUGS - Еріком Найманом.

Ерік, ми також знаємо, що недавно Вас запросили в комітет з питань економічного розвитку, з чим вас власне і вітаємо! Також з деяких джерел відомо, що його засідання будуть проходити приблизно раз на три місяці. Як ви вважаєте, чи такий темп засідань є достатнім в сьогоднішній економічній ситуації в Україні?

На сейчас запланировано что будет проходить совещание раз в две недели, предыдущее было на прошлой неделе, следующее будет 24 апреля, я вот сегодня получил документы на рассмотрение, проанализировал, уже задал некоторые вопросы в секретариат. В целов сейчас подготовлен очень большой в Кабинет министров на 74 страницы документ который затрагивает практически все сектора  экономики в том числе жизнедеятельности, очень разумно все выглядит, очень все грамотно они пользуются не только экспертным мнением в борьбе  с экономическим кризисом и коронавирусом принимает участие очень широкий круг “мозгов” и я прочитал все что там было написано, все 74 страницы  и все очень разумно поэтому Кабмин осознает проблемы которые порождает в том числе сам карантин. Пока не буду оглашать что там было написано, потому что у меня нет сейчас разрешение это опубликовать, но там все очень разумно. Я думаю, что нам полегчает. Где то на самый конец апреля уже запланировано изменение карантинного режима и большие кредитные каникулы, вливание денег, прямая поддержка бизнеса, населения… все очень разумно.

Повну версію інтервю шукайте на нашому телеграм каналі:

Нагадаємо, Закарпаття і заробітчанство: Ерік Найман розповів, чи варто випускати краян на роботу в ЄС у період карантину (ВІДЕО)

Також напередодні Ерік Найман розповів про голову ОДА: "Це повинен бути в першу чергу господарник" (ВІДЕО)

Читайте також Чому ростуть ціни на продукти? Експерт розповів про ситуацію, яка склалася в Україні через карантин (ВІДЕО)

Читайте на ГК:День народження став днем поховання: полеглому Герою із Закарпаття мало б виповнитися 29 років (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Перепалка на Закарпатті: поліцейські затримали підозрюваного у нанесенні тяжких ножових поранень (ФОТО)
Читайте на ГК:Чемпіонат України з футболу: військовий Ужгородського РТЦК та СП зробив символічний удар м’ячем (ФОТО, ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська