1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. ІТ і технології

У вересні мобільні оператори відключать від зв'язку смартфони на Android

З 27 вересня абоненти Київстар, Vodafone і lifecell, які користуються смартфонами з застарілою системою Android залишаться без зв'язку.

У вересні мобільні оператори відключать від зв'язку смартфони на Android

Абонентам українських операторів стільникового зв'язку Київстар, Vodafone і lifecell з 27 вересня 2021 року загрожує відключення. Блокування ініціювала компанія Google, яка оголосила, що смартфони з застарілою системою Android перестануть працювати, пише Today.ua.

Щоб не залишитися з 27 вересня без зв'язку і доступу до мережі Інтернет, українцям, а йдеться про більш ніж 250 тисяч абонентів Київстар, Vodafone і lifecell, необхідно якомога швидше вирішити питання з установкою нового програмного забезпечення на своїх смартфонах.

У Google вирішили, що версії Android від 2.3.7 і старше стали занадто уразливими для хакерів, тому вони будуть відключені. Користувачам, у яких встановлені дані версії Android, необхідно оновити ПО 3.0 і новіше. В іншому випадку, з 27 вересня можуть виникати помилки при введенні паролів, спробах увійти в обліковий запис Google і при використанні Gmail, YouTube, Google Maps.

Серед абонентів Vodafone власників смартфонів із застарілими версіями Android близько 130 тисяч. У Київстару - понад 100 тисяч подібних пристроїв, у оператора lifecell - 36 тисяч.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що смартфонів поменшає, а номер мобільного видаватимуть за договором. Нардепи та бізнес візьмуться за зв'язок.

Найсвіжіші новини: