1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

Чергова "wow-новина" навколо "X(twitter): чим цього разу здивував Маск користувачів соцмережі

136

У минулому X, раніше відома як Twitter, вже мала досвід лібералізації порно.

Чергова "wow-новина" навколо "X(twitter): чим цього разу здивував Маск користувачів соцмережі

X(twitter) оновив свої правила, щоб дозволити користувачам "ділитися за згодою виробленою та розповсюдженою дорослою оголеною натурою або сексуальною поведінкою", якщо вона позначена і не знаходиться на видному місці, наприклад, на зображенні профілю або банері.

Про це пише Telegram -канал ХАГС

У минулому X, раніше відома як Twitter, вже мала досвід лібералізації порно. Після запуску Twitter Blue (тепер X Premium) він став домівкою для деяких творців інтимного контенту і вони могли заохочувати підписників платити за перегляд контенту, подібно до OnlyFans.

Компанія очікує, що цей контент може стати ще однією формою доходу для X, яка зазнала падіння продажів реклами після поглинання компанії Ілоном Маском.

Звичайно, все подібне буде позначене як “чутливий контент” і “заборонено до 18” і т.д . Але кого це зупиняло. Радше навіть навпаки - приваблювало.

Модерація такого контенту може забрати багато ресурсів і викликати суперечки та скандали. Крім того, невідомо як відреагують інші користувачі та бізнес партнери. Платіжні системи, такі як Mastercard і Visa раніше вже заблокували платежі на Pornhub і почали впроваджувати заборони на інших платформах. Це змусило Patreon, eBay і навіть OnlyFans запровадити суворіші правила щодо контенту для дорослих, який вони допускають.

Можливо, Маск вже має новий метод обробки платежів?

В будь якому разі тепер у Apple є причина вигнати Х з App Store, не розлютивши при цьому консерваторів.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber