1. Новини Закарпаття
  2. >

Що роблять Google та Microsoft проти коронавірусу?

Які дії відомих компанії для боротьби з COVID-19?

Які дії відомих компанії для боротьби з COVID-19?

Компанії Google, Microsoft та Cisco надали безкоштовний доступ до розширених функцій своїх сервісів для відеочатів і віддалених конференцій. Це зроблено в рамках боротьби з епідемією коронавірусу.

 

Вранці 3 березня Google оголосила, що до 1 липня всі організації, що працюють з G Suite та G Suite for Education можуть скористатися додаткивими функціями Hangouts Meet по всьому світу. Вони зможуть проводити відеоконференції за участю до 250 людей одночасно, проводити прямі трансляції до 100 000 глядачів, а також записувати і зберігати відеозаписи на Google Disk. Зазвичай розширений функціонал Hangouts Meet коштує $13 в додаток до аккаунту G Suite для організації, що в сумі складає $25.

 

Microsoft повідомила про надання безкоштовного доступу до можливостей преміум-аккаунтів Office 365 на шість місяців.

Спочатку він призначався лікарням, школам та підприємствам в Китаї, а тепер ним можна скористатися по всьому світу. За допомогою преміум-аккаунтів користувачі зможуть проводити відеоконференції за участю до 10 000 глядачів, а в оновленні, яке заплановано 10 березня, Microsoft планує зняти це обмеження.

 

Окрім цього, про вжиття заходів в рамках боротьби з коронавірусом оголосила компанія Cisco. Як повідомили в компанії, з моменту початку епідемії трафік їх сервісу Webex збільшилась в 22 рази. Виріс трафік і в інших охоплених коронавірусом державах. Cisco зняла обмеження на використування Webex у всіх країнах, де він доступний, а також запропонувала безкоштовні 90 -денні ліцензії підприємствам, які не зареєстровані в сервісі.

 

Зі слів представників корпорації, прийняті заходи посприяють тому, що користувачі їх продуктів будуть працювати та спілкуватись з іншими людьми вдома, що завадить поширеню коронавірусу.

 

Зміни політики Apple щодо push-повідомлень

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська