1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. ІТ і технології

Apple скасувала заборону на push-повідомлення

05.03.2020 19:40 ІТ і технології 28

Компанія Apple змінила політику AppStore щодо додатків з push-сповіщеннями

Apple скасувала заборону на push-повідомлення

Компанія Apple оновила список вимог до розробників додатків, що знаходяться в App Store.

Раніше компанія займала сувору позицію щодо реклами в push-сповіщеннях — у списку вимог до додатків вказувалось, що їм заборонено показувати користувачам «push» з метою реклами та прямого маркетингу. Однак тепер Apple скасувала це правило.

 

Як повідомляє The Verge, компанія вирішила відмовитись від заборони на рекламу у сповіщеннях після того, як сама неодноразово порушувала правила. У лютому 2019 року користувачам надійшли «push» повідомлення від Apple Music, в яких їм пропонували надати своїм друзям безкоштовний доступ до сервісу на місяць. у грудні 2018 року компанія розсилала повідомлення, в яких розповідала про новий епізод шоу Carpool Karaoke з Джеймсом Корденом, яке співпрацює з Apple. Обидва випадки обурили користувачів — компанію звинуватили в особливому відношенні до своїх продуктів та, судячи з усього, Apple була вимушена відмовитись від власного правила.

 

При цьому користувачі самі зможуть вирішити чи потрібно їм бачити рекламні «push»-повідомлення — новий положення AppStore тепер вимагає від розробників додавати можливість вимикати цю функцію. Ця політика компанії з Купертино зможе прояснити деякі неточності, які буди пов’язані з категоричною забороною реклами. Користувачі самі сможуть вирішити чи потрібно їм бачити які-небудь рекламні пропозиції, які можуть виявитись корисними, а розробники додатків торгових майданчиків і сервісів з платними послугами тепер можуть розсилати «пуші» без обмежень, не задумовуючись про те чи відповідають вони політиці AppStore.

 

Окрім цього, Apple повідомила про введення авторизації на сторонніх сервісах за допомогою Apple ID. В компанії вважають, що їх система одного єдиного входу стане безпечою альтернативою, ніж аналогічні функції Google чи Facebook.

Така авторизація з’явиться не пізніше 30 квітня.

 

Apple також будуть пильно слідкувати за появою в своєму онлайн-магазині додатків для ворожіння та знайомств. В компанії заявили, що будуть забороняти додатки, якщо вони не будуть забезпечувати унікальний і високоякісний інтерфейс.

 

77% всіх пристроїв Apple, випущених за останні 4 роки використовують IOS 13, останню версію ОС. За словами представників компанії, це означає, що розробникам важко оновити додатки з урахуванням функцій, введених в останні версії системи.

 

Google додала 3D Touch у Google Pixel

Найсвіжіші новини: