1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

Google додала 3D Touch у Google Pixel

198

Як працює Android Deep Press API та як розробники змінили Google Pay.

Google додала 3D Touch у Google Pixel

Компанія Google додала в свої смартфони Pixel функцію, схожу на 3D Touch, яку Apple раніше використовувала в iPhone. Вона визначає силу натискання на дисплей для взаємодії з інтерфейсом та додатками, як повідомляє The Verge. Нова функція отримала назву Android Deep Press API.

 

В Google заявили, що Android Deep Press API зʼявиться в наступному оновленні системи, яке стане доступним всім користувачам Pixel протягом декількох тижнів. Нова функція дозволить швидше викликати контексне меню. Спочатку вона буде працювати для декількох додатків Launcher, Photos и Drive — але найближчим часом компанія планує розширити цей список.

 

Представники Google обіцяють, що з функцією стане краща взаємодія з інтерфейсом смартфона та його додатками. При цьому новим став тільки спосіб дії — сильне натискання робить те саме, що і тривале — викликає контексне меню. Про це говориться в документації Google для Android Deep Press API. Саме там вказана причина, з якою функція працює лише з декількома додатками — розробники не додали можливість її використовувати, оскільки її аналогів для смартфонів Android не було до цього моменту.

 

Також відзначається, що девайси Google не оснащені апаратним ПО для цієї функції. Компанія використала алгоритми машинного навчання, які виявляли сильні та слабкі натискання на екран — таким чином, вона реалізована програмним шляхом. Для цього Google вимірювала площу дотику пальця з екраном, яка збільшується пропорційно силі натискання.

 

Окрім нової функції, Google також дещо змінила Google Pay — у версії додатка, яка вийде в новому оновлені в березні, стане можливим переключатись між платіжними картами за допомогою довгого натискання на ярлик робочого столу. На думку розробників це підвищіть зручність використання додатка. Також в Google Pay можна буде додавати посадові талони на авіарейси — додати цю функцію компанія обіцяла ще півтора року тому. Для цього після придбання квитка зі смартфону потрібно зробити скріншот екрану з QR-кодом на квитку, після чого Google Pay автоматично додасть його собі. Крім того, розробники компанії додали можливість запланувати включення темної теми інтерфейсу, покращили адаптивну яскравість екрану, переробили список дій при підключенні до мережі Wi-Fi і ввели нові емодзі та AR-ефекти для відеочатів у додатку Duo.

 

За добу COVID-19 заразилися 2223 особи.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber