1. Головна
  2. >
  3. Спорт

Нова синя картка в футболі: великі зміни в футболі вперше за 50 років

2263
Спорт Світ

Синя картка в футболі: що це? ФІФА відповіла на звіти ЗМІ про можливе введення синьої картки в футболі, назвавши ці повідомлення недостовірними та преждевременными.

Нова синя картка в футболі: великі зміни в футболі вперше за 50 років

Згідно з даними Суспільне, синя картка стане третьою карткою в футболі, додавшись до червоної та жовтої. Її будуть видають за умисне порушення атаки суперника та незгоду з рішенням арбітра - гравець буде вилучений з поля на 10 хвилин, після чого зможе повернутися до гри. Якщо футболіст отримає дві сині картки або синю та жовту картки під час матчу, він отримає червону картку і буде вилучений до кінця гри.

У своїй офіційній заяві ФІФА заявила, що ця інформація є помилковою. Організація заявила, що продовжує обговорення з IFAB щодо тестування синьої картки в нижчих дивізіонах.

“ФІФА хоче зрозуміти, що повідомлення про так звану “синю картку” на вищому рівні футболу є помилковими та преждевременними. Будь-які такі пропозиції, якщо вони будуть виконані, повинні бути обмежені тестуванням відповідальним способом на нижчих рівнях, і ФІФА планує повторити цю позицію під час обговорення цього пункту порядку денного на загальних зборах IFAB 2 березня”, - йдеться в заяві.

IFAB затвердила тестування тимчасових вилучень гравців в кінці 2023 року. З 2019 року організація тестує 10-хвилинну “штрафну лаву” за суперечки з арбітром в англійському аматорському футболі. За статистикою, після введення нового правила атаки на суддів знизилися на 38%, а більшість гравців (72%), тренерів (77%) та арбітрів (84%) готові продовжити експеримент, наголошуючи на необхідності захисту рефері на всіх рівнях.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber