2. >
  4. > >

Закарпатець став срібним призером змагань на Гран прі з гірського бігу в Польщі

25.05.2023 22:33 Спорт

16-річний бігун з Хустщини подолав дистанцію довжиною у п’ять з половиною кілометрів.

Владислав Цепурдей – 16-річний вихованець мукачівського клубу спортивного орієнтування «Товариш» – виборов у польському місті Гдиня друге місце у легкоатлетичних змаганнях Гран прі з гірського бігу, пише  ХУСТ інфо.

Дистанцію довжиною у п’ять з половиною кілометрів та з набором висоти понад 400 метрів, закарпатець подолав з результатом 21.00, дванадцятьма секундами поступившись переможцю 27-річному Шимону Блоху (20.47).

Третій результат у Шимона Лішевського (22.37).

Всього на цій дистанції стартувало 97 спортсменів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що закарпатці здобули срібло на Чемпіонаті України з водного поло.

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими

Читайте на ГК:Без паски і шовдаря, але з дивними замінниками: як закарпатка святкувала Великдень в одній із Європейських країн
Читайте на ГК:Небезпечна пожежа на Закарпатті: вогнеборці встигли врятували гараж та житловий будинок (ФОТО)
Читайте на ГК:Підкралася непомітно й "затягнула в полон": на Закарпатті невидима смерть ледь не забрала життя трьох дітей