2. >

Чемпіонат України з водного поло: закарпатці здобули срібло (ФОТО)

22.05.2023 23:49 Спорт 0

Боротьба точилась на кожному клаптику поля.

Днями у Львові відбувся Чемпіонат України з водного поло серед юнаків 2009 р.н. та молодших, в якому взяли участь спортсмени із Закарпаття. Про це повідомляють на офіційній сторінці Water Polo Club "Uzhhorod".

Збірна Закарпатської області посіла другу сходинку, обігравши команди Дніпра (17:5), Одеси (18:6) та львівську команду «Євроспорт» (14:2).

Гра за золоті медалі ужгородців проти команди КIВС (Львів) стала окрасою турніру. Боротьба точилась на кожному клаптику поля, команди забивали по черзі, “м’яч в м’яч” і перед завершальним періодом на табло горіли цифри 8:7. Але в четвертому періоді львів'яни все ж зіграли краще і здобули перемогу з рахунком 15:11.

Володимир Гавриленко, головний тренер ВК «Ужгород» вважає здобуття закарпатською збірною срібної медалі цілком очікуваним, хоча й наголошує: сподівалися на золото. Головною причиною поразки закарпатців у четвертому періоді, за його словами, стало те, що у львівської команди була міцніша лава запасних.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Чемпіонаті України з гандболу серед жіночих команд закарпатки здобули срібло.