4. > >

Олімпіада-2022: яке місце у швидкісному спуску посів закарпатець Ковбаснюк

07.02.2022 09:23 Спорт

Участь у змаганні взяли 42 спортсмени.

У понеділок, 7 лютого, у Пекіні (Китай) у рамках Олімпійських ігор-2022 відбулися змагання зі швидкісного спуску серед чоловіків (гірськолижний спорт), повідомив Кореспондент.

Розіграш медалей повинен був пройти ще днем ​​раніше, але організатори були змушені його перенести через сильний вітер, який заважав безпечному проведенню спуску.

Переможцем став швейцарський спортсмен Беат Фойц. 34-річний спортсмен раніше ніколи не вигравав олімпійське золото. На ОІ-2018 у нього було дві медалі - срібло у супергіганті та бронза - у швидкісному спуску.

Другим став представник Франції Жоан Кларе, а бронза дісталася Маттіасу Майєру з Австрії.

Участь у змаганнях взяв український спортсмен Іван Ковбаснюк.

Його підсумковий час спуску склав 1:48.09, що дозволило йому зайняти 33-є місце із 36-ти спортсменів, які фінішували.

Нагадаємо, В Ужгороді відбувся чемпіонат Закарпаття з хокею: відомі переможці.

Читайте на ГК:Патрульний збив велосипедиста: подробиці смертельної ДТП на Закарпатті (ФОТО)
Читайте на ГК:Мертвого чоловіка діставали рятувальники: трагедія трапилася в одному з регіонів Закарпаття
Читайте на ГК:На Закарпатті затримали злочинця-рецидивіста: відомо, що накоїв