Ужгородка Валентина Семаль виборола перемогу на чемпіонаті Європи з ММА.

Змагання тривали 3 дні, з 7 по 9 листопада. Представники з 14 країн світу прибули до столиці України.
У коментарі кореспонденту 0312.ua борчиня розповіла про особливості змагань, які через пандемію кілька разів переносили.
- "Моя підготовка до чемпіонату Європи почалася ще в кінці літа, оскільки турнір був запланований у вересні, у Греції. Пізніше дати проведення і змістилися на жовтень, а локація в Грузію. Але через непросту ситуацію з пандемією змагання знову перенесли і в результаті приймаючою країною стала Україна", зазначила спортсменка", - зазначила спортсменка.
Відомо, аби вийти на поєдинки спортсменам потрібно було пройти жорсткий медичний контроль і вибіркове гідратаційне тестування. Після фінальних поєдинків на спортсменів чекав вибірковий допінг контроль.
За словами Валентини Семаль чемпіонат Європи проходив без глядачів, але попри це атмосфера була неймовірна. Підтримка команди завжди додавала сил і впевненості кожному, хто виходив на ринг. Бої можна було дивитись на онлайн-трансляціях.
- "Я змагалась у ваговій категорії 47.6 кг. У фінальному поєдинку проти спортсменки з Туреччини я перемогла у третьому раунді технічним нокаутом. Ця перемога дає мені можливість виступити на чемпіонаті світу з ММА у складі національної збірної.", - підсумувала Валентина Семаль
Поєдинок можна переглянути у відео "GAMMA - European MMA Championships 2021" за таймкодом 04:26:47.
Насамкінець, важливо додати, що Українська збірна зайняла перше командне місце на змаганнях.
Нагадаємо, Закарпатець встановив новий світовий рекорд з бігу на тредмилі (ВІДЕО)
Читайте також:
- ТЦК масово штурмують добровольців: по всій країні розпочинають спецмобілізацію
- Молода мама померла після пологів: на Закарпатті завідуючу пологового відділення звинувачують у смерті пацієнтки
- Гігант повзе до людей: на Закарпатті зняли найбільшу змію Європи. Масштаби вражають (ВІДЕО)
- Закарпатців попередили про небезпеку 5 рівня 14-16 червня: до чого готуватись жителям області

Севлюш на виїзді розбив Бийгань
У черговому турі вищої ліги обласної фут...
31.08.2015 11:40 359 0 Спорт

«Севлюш» вирвав нічию від «Середнього» на своєму п...
На стадіоні «Юність» у Виноградові пройш...
06.09.2015 20:33 335 0 Спорт

Севлюш – Тячів: гра в одні ворота / ФОТО
У черговому турі обласної першості з фут...
13.09.2015 22:08 277 0 Спорт