1. Головна
  2. >
  3. Спорт

Героєм звітного туру чемпіонату Берегівщини з футболу став Роман Огар (ФОТО)

0 Спорт Новини Берегова

Нападник берегівського “Берегвідейка” у зустрічі з підвиноградівським “Ардовцем-Теслою” забив 4 м’ячі.

Рахунок на 39-ій хвилині відкрив з пенальті, а через дві вже відзначився голом з гри – 2:0. Проте севлюшці нае мали намір складати зброю і натхненні прикладом 64-річного президента клубу Євгена Ярини, який цементував оборону, два м’ячі в контратаках відіграли 2:2. Однак втримати результат не зуміли. Нестримний Роман ще два рази витонченими ударами примушував кіпера гостей виймати м’яча з сітки воріт. Кінцевий результат 4:2 на користь берегівчан. Вони з 26 очками посідають другу сходинку в турнірній таблиці.

А попереду із 30 заліковими балами гечанський  “Бактянець”, який у звітному турі обіграв аутсайдерів – ФК “Вари” 3:1. 

Драматичним виявився поєдинок ФК “Кідьош” та Перехрестя. Перші борються за один з комплектів медалей, другі – за вихід із небезпечної зони аутсайдерів. Повели в рахунку господарі завдяки автоголу - 1:0. Окрилені неочікуваним “подарунком” гості кинулися в атаку й зуміли ще два рази поцілити у ствір воріт господарів. У підсумку 1:2 на користь виноградівців. Незважаючи на поразку, футболісти Кідьоша з 26 очками утримують третю сходинку в табелі про ранги.

Четверті в турнірній таблиці гравці Королева, які теж змагаються за медалі чемпіонату. Проте у двох іграх поспіль їм не фартить. У попередньому турі вони зазнали нищівної поразки від Перехрестя – 5:1, а тепер поступилися, правда з мінімальною перевагою, команді Фанчикова – 1:2. Завдяки цій перемозі футболісти останньої з 19 очками  перемістилися на п’яте місце у списку команд.

Звично замикає турнірну таблицю ФК “Вари”, який має в активі 6 залікових балів.

У звітному турі відпочивали гравці ФК “ОТГ Вилок”.

Нагадаємо, Кобіна звільнили з посади головного тренера ФК "Минай".