2. >

Закарпатці взяли "бронзу" у командному заліку на Чемпіонаті України з півмарафону в Києві

24.09.2021 16:53 Спорт

Днями у Києві проходив Чемпіонат України з пів марафону у межах заходу від Run Ukraine 11-й WORK.UA.

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, інформував Заголовок.

Закарпатці Павло Клим та Андрій Далекорей у півмарафонському бігу протяжністю 21.0975 км змагалися у категорії «молодь/чоловіки U23».

Павло подолав дистанцію за 1 годину 13 хвилин 59 секунд, здобувши для команди 80 очок. Таким чином він фінішував другим та здобув срібло у змаганнях. Андрій же отримав 60 очок за час 1:26:54 і посів 4 місце.

Ці змагання були основним відбірковим стартом на Чемпіонат світу-2022, що відбудеться у китайському місті Янчжоу.

Нагадаємо, Закарпатський "Минай" "вилетів" з Кубку України.

Читайте на ГК:Навіть небо плаче від болю: небесне військо поповнив 20-річний закарпатець (ФОТО)
Читайте на ГК:До уваги жителів регіону: введено особливий режим перебування у окремих зонах Закарпаття
Читайте на ГК:Спецоперація СБУ на Закарпатті: чоловіка викрили у співпраці з країною-агресором та розпалюванні релігійної ворожнечі (ФОТО)