2. >
  4. > >

У півфінальних поєдинках на Кубок Берегівщини з футболу знову перемагає “Берегвідейк”

16.08.2021 13:45 Спорт Ексклюзив Голос Карпат

На цей раз берегівці здолали в гостях команду Кідьоша – 1:2.

У другій парі Перехрестя вирвало вдома перемогу в “Бактянця” з Гечі – 2:1.

Перший матч проходив за ініціативи “Берегвідейка”, який більше володів м’ячем, але гольових моментів було мало. Одним з них на 55 хвилині скористався Ловрант Гома й відкрив рахунок - 0:1. Цей результат зберігся до
кінця зустрічі.

“Гра проходила в досить повільному темпі, мабуть, цьому “сприяла” значна плюсова температура,- поділився з Голосом Карпат арбітр матчу Андрій Сімку.- Пасивно грали футболісти Кідьоша, які за 90 хвилин створили біля воріт берегівців лише один гольовий момент, який кіпер гостей зумів ліквідувати. Тому перемога гостей цілком закономірна.”

Слід відзначити, що гра пройшла без грубих порушень, суддя не показав жодного “гірчичника”. Склалось враження, що спортсмени вийшли на поле лише для того, аби “покатати” шкіряного, й не загострювали поєдинок. Однак “Берегвідейк” здобув свою чергову перемогу і зберігає хороші шанси на вихід у фінал.

Зустрічі-відповіді відбудуться 21 серпня.

Нагадаємо, на Берегівщині відбувся перший літній табір молодих угорських літераторів (ФОТО)

Читайте на ГК:Важка втрата для кожного: 46-річний закарпатець приєднався до лав “Небесного війська” (ФОТО)
Читайте на ГК:“Щоб ми мали можливість жити”: ще один закарпатець відправиться в останню земну путь (ФОТО)
Читайте на ГК:«Kelme Cup in Beregovo»: у Закарпатті проводять традиційний всеукраїнський футбольний турнір