2. >
  4. > >

Закарпатська важкоатлетка здобула перемогу на Чемпіонаті України (ФОТО)

12.06.2021 13:45 0 Спорт

Спортсменка з Ужгорода вдало виступила на чемпіонаті України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок у Хмельницькому.

Лілія Гонимар змагалася у ваговій категорії до 55 кг. Дівчина стала срібною призеркою  за сумою двоборства 164 кг: ривок - 76 кг і поштовх - 88 кг.

Лілія Гонимар займай мається цим видом спорту уже 4 роки, а нещодавно важкоатлетка посіла 3 місце на Кубку України. Проте у планах перемагати у змаганнях найвищого рівня і згодом стати майстром міжнародного класу.

Сьогодні дівчина готується до чемпіонату України серед молоді до 23 років.

Нагадаємо, спортсмени із Великоберезнянщини стали переможцями на Чемпіонаті України з важкої атлетики (ФОТО)

Читайте на ГК:День народження став днем поховання: полеглому Герою із Закарпаття мало б виповнитися 29 років (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Перепалка на Закарпатті: поліцейські затримали підозрюваного у нанесенні тяжких ножових поранень (ФОТО)
Читайте на ГК:Чемпіонат України з футболу: військовий Ужгородського РТЦК та СП зробив символічний удар м’ячем (ФОТО, ВІДЕО)