2. >
  4. > >

Відомо хто виборюватиме Зимовий Кубок Берегівщини

19.04.2021 16:33 Спорт Ексклюзив Голос Карпат

Першу путівку, нагадаємо, виборов ФК “Берегвідийк”, який в результаті кращих пробитих післяматчевих пенальті здолав футболістів Королева.

Другий фіналіст визначився в поєдинку виноградівської команди “JJ Club” з берегівським клубом “Запсонь”.

У першому таймі ініціативою одразу заволоділи спортсмени Севлюша, які краще підготувалися фізично. Вони й відкрили рахунок – 1:0. Проте, сільські гравці проявили характер і під завісу першої половини матчу зрівняли результат – 1:1.

У другому таймі виноградівці продовжували тиснути на ворота гостей і один з їх небезпечних проходів цілком передбачувано завершився голом – 2:1. Та господарі на цьому не заспокоїлись, навпаки забиті м’ячі додали сил й вони зуміли ще два рази примусити капітулювати кіпера запсоньців. Ті теж не схотіли складати зброю, яле спромоглися сквитати лише один м’яч. В підсумку перемога за виноградівцями – 4:2.

У фіналі вони зустрінуться 25 квітня з берегівським “Берегвідийком”. Експерти прогнозують, що гра буде видовищною і безкомпромісною.

Нагадаємо, що На Берегівщині відбулись змагання з дартсу

Читайте на ГК:Важка втрата для кожного: 46-річний закарпатець приєднався до лав “Небесного війська” (ФОТО)
Читайте на ГК:“Щоб ми мали можливість жити”: ще один закарпатець відправиться в останню земну путь (ФОТО)
Читайте на ГК:«Kelme Cup in Beregovo»: у Закарпатті проводять традиційний всеукраїнський футбольний турнір