2. >
  4. > >

Ужгородський "Минай" вилетів з Кубка України

02.12.2020 21:23 Спорт

Закарпатський футбольний клуб "Минай" програв "Олександрії" у матчі 1/8 фіналу Кубка України. Поєдинок пройшов 2 грудня на стадіоні "Ніка" на Кіровоградщині.

Закарпатський футбольний клуб

Про це повідомив офіційний сайт закарпатської команди.

"Олександрія" з рахунком 3:0 вибила з турніру "Минай". Рахунок у матчі відкрив на 5 хвилині Роман Вантух. На 62 хвилині з пенальті Валерій Бондаренко подвоїв перевагу своєї команди. А третій гол забив Олексій Довгий вже на доданих до основного часу хвилинах.

Нагадаємо, у минулому сезоні "Минай" став півфіналістом Кубка України. У матчі 1/2 фіналу закарпатська команда вилетіла від переможця турніру — київського "Динамо".

Нагадаємо, закарпатець здобув «бронзу» чемпіонату Білорусі з футболу.

Читайте на ГК:День народження став днем поховання: полеглому Герою із Закарпаття мало б виповнитися 29 років (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Перепалка на Закарпатті: поліцейські затримали підозрюваного у нанесенні тяжких ножових поранень (ФОТО)
Читайте на ГК:Чемпіонат України з футболу: військовий Ужгородського РТЦК та СП зробив символічний удар м’ячем (ФОТО, ВІДЕО)