2. >

"Шахтар" сенсаційно обіграв мадридський "Реал" у матчі Ліги чемпіонів

21.10.2020 22:13 Спорт

Шахтар вдало стартував у Лізі чемпіонів.

Шахтар у 1 турі групового етапу Ліги чемпіонів на виїзді переміг Реал, повідомив champion.

Матч завершився із рахунком 3:2 на користь донецького клубу.

Шахтар у першому таймі шокував Реал трьома забитими голами, рахунок відкрив Тете, який після пасу Корнієнка пробив у дальній кут воріт мадридського клубу. Подвоїли перевагу гірники завдяки автоголу Варана, який у спробі заблокувати добивання Дентіньо забив м'яч у власні ворота. Наприкінці тайму Соломон забив третій гол у ворота Реала, коли із лінії штрафного майданчика прицільно пробив у дальній нижній кут.

Реал забив свій гол на початку другої половини гри - Модрич потужно пробив із-за меж штрафного майданчика у праву дев'ятку. Через 5 хвилин Вінісіус Жуніор забив другий гол мадридців, бразилець увірвався у штрафну донецького клубу та пробив Трубіна.

У компенсований час Реал зміг зрівняти рахунок, однак арбітр після перегляду відеоповтору скасував забитий гол.

Ліга чемпіонів

Груповий етап, Група В

1 тур, 21 жовтня

Реал – Шахтар 2:3 (0:3)

Голи: 0:1 – 29 Тете, 0:2 – 33 Варан (автогол), 0:3 – 42 Соломон, 1:3 – 54 Модрич, 2:3 – 59 Вінісіус

Читайте на ГК:"Обмежено придатних" більше не буде: в Україні скасували популярний для чоловіків статус
Читайте на ГК:Курс валют на 5 квітня: що відбувається з доларом, євро і злотим
Читайте на ГК:Гороскоп на 5 квітня для всіх знаків Зодіаку