2. >

Греко-римські борці Закарпаття здобули медалі на юніорській першості України

19.03.2020 18:24 Спорт

Протягом трьох днів, 12–14 березня, у Харкові тривав чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів.

Своє представництво на п’єдесталі пошани мало й Закарпаття, інформує "КО".

У ваговій категорії до 55 кг «срібло» виборов мукачівець Олег Халілов. А у ваговій категорії до 97 кг бронзова медаль дісталася виноградівцю Іллю Шестаку.

У загальнокомандному заліку Закарпаття зайняло восьме місце. Першу сходинку посіли спортсмени із Запорізької області, другу – борці із Харківщини, а третю – представники Київщини.

Нагадаємо, 3акарпатські армреслери здобули нагороди на Чемпіонаті України у Львові (ФОТО)

Читайте на ГК:Містичні таємниці річки Тиса: трагедії, легенди про скарби та рекорди минулого (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті з'явиться новий пункт пропуску: де він буде розташований
Читайте на ГК:Непоправна втрата сколихнула все Закарпаття: на війні загинув ще один захисник