2. >

3акарпатські армреслери здобули нагороди на Чемпіонаті України у Львові (ФОТО)

16.03.2020 13:06 0 Спорт Автор: Голос Карпат

"Закарпатські ведмеді" приймали участь у Чемпіонаті України з армспорту та повернулись зі Львова з нагородами за призові місця.

Чемпіонаті України з армреслінгу серед дорослих та ветеранів проходив у Львові з 13 по 15 березня. Серед 230 спортсменів закарпатці вправно показали свою міць в руках та наполегливість у боротьбі.

В перший день змагань, 14-го березня, учасники змагалися на ліву руку. Вони посіли такі місця:

1. Іван Григорчук став чемпіоном України та гордістю Закарпаття, зумів вибороти 1 місце.

2. Степан Молнар також у не менш важкій боротьбі посів 2 місце.

3. Едуард Роман - чемпіон Словакії посів 3 місце у своїй 110 ваговій категорії, де боровся з надзвичайно сильними спортсменами України.

В другий день, 15-го березня, велася важка боротьба на праву руку. Тут закарпатський армреслер тренер нашої збірної, чемпіон, президент федерації в області Лехман Богдан виборов призове 3-тє місце.

Нагадаємо, нещодавно юна закарпатка Богдана Лехман вдруге стала Чемпіонкою міжнародного турніру з армрестлінгу. Вона здобула абсолютну перемогу - 1 місце у Міжнародному турнірі "Кубок Пушкарів", який відбувся на Тернопільщині у м.Кременець.

Читайте на ГК:Повернувся, бо треба боронити країну: історія закарпатця про службу на фронті (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Де замовити якісні футболки з логотипом?
Читайте на ГК:Прикордонник виявився агентом РФ і втік до Москви: правоохоронці розповіли, що йому загрожує