1. Новини Закарпаття
  2. >

"Вітер віє, газ не гріє, дрова ідуть": закарпатці обурені якістю газових послуг

15.01.2024 20:12 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

У регіоні продовжують грітись дровами й економлять електрику.

У регіоні продовжують грітись дровами й економлять електрику.

Жителі області з настанням холодів інтенсивно обігрівають оселі. Хтось виймає електроприлади й кочегарить на повну, одні вмикають електричні конвектори, інші "дають газу". А хтось надіється на дров'яну грубку.

На жаль, ні дрова, ні електрика, ані послуги із постачання блакитного палива в регіоні не стали дешевші. Ба більше, з початком нового року тарифи на комуналку зростають. Машина дров уже у грудні влетить краянам від 12 тисяч гривень.

Торік туж саму машину дров можна було купити врази дешевше.

Подорожчало тверде паливо цьогоріч восени. Аби мати чим грітись узимку чимало господарів самотужки рубали дрова у хащах. У результаті нестачі фінансів багатьом наразі доводиться виходити із ситуації хто як може.

Та найскладніше наразі пенсіонерам, які розділяють мізерні доходи украй економно. Бо треба й продуктами ще запастися, що теж рекордно зросли у ціні.

Що стосується обігріву помешкань блакитним опаленням, наразі, як відзначають закарпатці, то послуги значно здорожчали. А із 15 січня цього року жителям узагалі доведеться платити більше за обслуговування внутрішньобудинкових мереж.

Ясна річ нові тарифи додають жителям нових проблем. Адже й без того щомісяця людям надходять захмарні платіжки. 

"Уже подуріли з тим газом. Війна, а тарифи женуть у космос", - відзначає Олена Петрівна.
"Та хто таке видів, так дерти з простого народу. Вже хочуть добити всіх нас", - із обуренням каже пані Олена.

"Хоч добре, що не лякають уже "двойними" платіжками за один і той місяць, коли рахунок сплатила, а там пишуть, що борг. І знову просять, щоб оплатити ту саму суму", - розповідає співрозмовниця.  

Читайте також: У свій час в регіоні були жорсткіші морози й великий сніг. Люди сокирами рубали капусту у діжках, бо та замерзала.

Зекономлять врази більше й менше платитимуть: у закарпатців є нагода обміняти "пожерачів електроенергії" 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими