Жителів області уже дістали невгамовні істоти з Іспанії.

Практично у всіх районах області жителі скаржаться на погану городину й садовину цьогоріч. З одного боку цьому посприяли погодні умови. Відзначмо, через морози на Рахівщині цього травня змерзли картопля та огірки, а у садах знівечено цвіт буйно розквітлих черешень та вишень. Через такі погодні умови, які цього травня були несприятливими й для ряду інших областей України, ціна на ранню черешню може бути надто високою, дасться взнаки дефіцит ягоди. Відзначмо, нині на ринках черешні передусім з-за кордону. Ціна за кіло недешева, стартує від 600 гривень. Але і це ще не пік в ціновій планці, черешня у магазинах сягає від 700 до 1500 грн. за кілограм.
Та не тільки погода псує істотно зусилля господарів, але й шкідники. У садах й на городах, відзначають краяни, їх вистачає уже і зараз. Вагомої шкоди, насамперед, жителям регіону вже встигли завдати руді слимаки. Ці істоти із чималим апетитом руйнують усе на своєму шляху - поїдають городину, фрукти, зелені насадження. Добре смакують рудим іспанцям, додають закарпатці, навіть хрін з кропивою.
На Перечинщині руді слимаки уже завдали господарям істотної шкоди. За словами населення, гермафродити, які здатні до саморозмноження, обліплюють доріжки, підвальні приміщення в пошуках їжі. Також цьогоріч слимаки вже газдують на місцевих городах, на яких поїдають розсаду овочів, зелень, картоплю й квасолю.
У Тур'я-Реметі та Зарічеві, люди кажуть, що руді слимаки перевели на нівець майже усе, що вдалось посадити й посіяти. Не вдалось врятувати від поїдань рудими як огірки, що лишень визріли та які люди оберігали від перепадів температури, так і розсаду томатів.
"Усе пожерли, мають шлунки бездонні. Ми будем їсти лупину з городів. Цибулю поїли, редиску теж, помідори, купила днями розсаду в Перечині, теж почмакали. Ніщо не сприяє тих паразитів. І труємо всяко, а то лізе в лізе до наших обійсть", - розводить руками пані Ірина з Зарічева.
Нагадаємо, Трагічна звістка сколихнула серця: на війні загинув ще один закарпатець (ФОТО)
Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими
Читайте також:
- Закарпатці продовжують бити на сполох: "жовтий дощ" випав не лише в Україні (ФОТО, ВІДЕО)
- У “Резерв+” з’явилися два нові типи відстрочки: як їх отримати через застосунок
- ПФУ терміново роз’яснив ситуацію з пенсіями та субсидіями: хто отримає гроші без затримок
- "Сатана вселився у нього?": закарпатці обговорюють інцидент в Ужгороді за участю "невідомого" (ВІДЕО)

Закарпаття: Від 3 до 10 тисяч гривень на день наро...
На Закарпатті, зокрема в Мукачеві, запро...
23.04.2025 00:36 28418 0 Суспільство

Від Чорнобиля до сьогодення: Україна готується до ...
Україна стала однією з перших країн, яка...
27.04.2025 00:52 63618 0 Суспільство

Мобілізація дістане кожного: в Україні створюють "...
Мобілізація в Україні розширює звичний ф...
28.04.2025 21:36 530955 0 Суспільство

Штрафи за газ: як уникнути 140 000 грн покарання
Українці можуть отримати значні штрафи з...
05.05.2025 01:22 50490 0 Суспільство

Кремль про 30-денне перемир’я: підтримка з «нюанса...
Росія заявила, що «підтримує» ідею 30-де...
10.05.2025 00:44 67581 0 Влада

Невже це закарпатець?: закарпатка впізнала брата н...
Кадри знущань над військовим поширили у ...
14.05.2025 20:46 25145 0 Суспільство