1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Лихий фінал: закарпатці шоковані та у повному розпачі

2358
Суспільство Закарпаття

Закарпатці укотре невтішно розводять руками.

Лихий фінал: закарпатці шоковані та у повному розпачі

У регіоні люди із болем розповідають про понівечену через погоду ранню городину й садовину. Як відзначають господарі, цими днями, через мороз у гірських районах області, не вдалось врятувати багато заквітлих плодових дерев, черешень та яблунь. Також постраждала городина.

Актуальна проблема наразі спіткала жителів Рахівського району. Напередодні, як зауважує місцеве населення, у довколишніх селах температура повітря знизилась до мінус 5 градусів. Таку зиму цього тижня було зафіксовано на горі Піп Іван Чорногірський.

Через примхи погоди померзли квасоля й картопля. Відзначмо, у багатьох селах області люди садили картоплю напередодні Великодня, щоб мати ранній врожай.

Трагічний фінал для городини й садовини цьогоріч констатують, зокрема, жителі Квасів. Люди із сумом розповідають про наслідки через морозну погоду у травні.

Зазначмо, торік несприятливі погодні умови також завдали чималих збитків жителям області. На Перечинщині град у червні пошкодив урожай яблук та аличі. Згодом спека доруйнувала старання господарів на полях та в садах.

Нагадаємо, Зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті: стало відомо, що вирішив апеляційний суд  

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber