1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатців залишають без їжі: в регіоні люди в паніці (ФОТО)

18.05.2023 13:45 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Жителів області атакують непрохані гості.

Жителів області атакують непрохані гості.

  У регіоні місцеві жителі уже почали боротьбу із ненаситними шкідниками. Руді слимаки цьогоріч, відзначають господарі, вже заявили про свій прихід поїданням городини, чим уже встигли завдати людям істотної шкоди.

  Торік паразитів з Іспанії у садах й на городах жителів області майже й не було слідно. Утім урожай у багатьох районах було зруйновано через засуху. Опадів люди очікували понад два місяці. Недорід плодових дерев у садах було спричинено також руйнівною грозою у червні. Тоді сильний град, що лупив "ніби із неба сипались камені", побив плоди яблук та аличі

  Цьогоріч в регіоні жителі, нарешті, змогли дочекатись бажаного дощу. Та разом із довгоочікуваними опадами на голови місцевих господарів випали й нові проблеми. Через дощі цього травня рудих слимаків у садах закарпатців дуже багато. Люди збирають їх відрами з власних городів. Рудих "ловлять" із ранку та ввечері. Вдень, коли сонце надто пече, слимаків не помітно, відзначають господарі.

 - Маємось нині із тим нашестям рудих. Вже поїли у мене розсаду й цибулю. Гризуть огірки, що ледь встигли зійти на городі. Узялись за редиску червону, тепер і її точать. Все попідїдане, а із квітів ірисів стирчать стряпаки, - відзначає пані Олена.

- Після дощу їх дуже багато, в пивниці також уже лазять по стінах, - відзначає газдиня. - Та я маю, чим годувати рудих слимаків, солю їх на грядках й посипаю кавовою гущею. На доріжку теж сиплю отрути, у синіх гранулах, вони висихають від неї й здихають. Але потрібно ту гидоту й збирати руками, бо одних труїш, а інших налізе дуже багато. Не встигаєш і дихнути, як вони уже топчуть зелень. Кожен листочок поїдений ненажерами.

Нагадаємо, Повертаємось до економії електроенергії: закарпатців закликають не ігнорувати прохання

Читайте на ГК:Моторошна знахідка у Тисі: у річці виявили 6 тіл потонулих чоловіків
Читайте на ГК:Генератори, свічки й ліхтарі: до чого слід готуватись жителям Закарпаття уже улітку?
Читайте на ГК:"Блискотека у небі": вечори у закарпатців будуть не тихими