1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатці обурені через відсутність електроенергії, — соцмережі

07.12.2022 17:08 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

У соцмережах не припиняють дискусії щодо блекауту. Закарпатці обурені.

У соцмережах не припиняють дискусії щодо блекауту. Закарпатці обурені.

Десятий місяць війни в Україні добряче відбився на буднях населення. Через масовані атаки ворожими військами енергетичної інфраструктури, людей у різних областях держави і далі годинами залишають без світла. Нагадаємо, від 15 листопада вимкнення світла стали частішими у громадах. А від 5 грудня, через повторні удари із боку ворога по енергетиці, в Україні були змушені знову впровадити аварійні відключення.

Нагадаємо, на Закарпатті, економію електроенергії розпочали місяць тому й почалося усе з економії вуличного освітлення 17 жовтня.

У соцмережах тривають гарячі дискусії щодо суцільної темряві, у якій жителі змушені перебувати через постійну відсутність електрики. У районах люди відзначають, що вимикають світло за чергами і нібито спеціальними графіками від обленерго, водночас години, згідно із графіком не збігаються із реальним часом відключень. Отож, люди не в силах спланувати через це власну роботу, що й викликає чимало обурень із цього приводу.

Жителі Зарічева одні із тих, що опинились відрізаними від світла на довгий період. Як ми уже інформували у попередній публікації, тут населенню довелось перебути без електроенергії понад тиждень. Відтак, до усіх цих проблем додалось ще й відключення газу на такий самий термін

Нарікали тоді і на владу, й на енергетиків.

Наразі жителі цього населеного пункту і далі продовжують майже казитись в мережі, і не лише із приводу тих самих, згаданих вище "тугих" й "не справедливих "графіків". Люди відзначають, мовляв, обленерго обділяє населення в постачанні електрики. Водночас електроенергію, наголошують в дописах, "крадуть" і "продають за валюту".

Нагадаємо, раніше така сама ситуація була у жителів населених пунктів

Свалявщини. Тут люди об'єднались й пішли "брати" штурмом місцеві
органи влади .

Нагадаємо, 

Нагадаємо, "Щоразу у черзі": жителі Закарпаття у повному шоці через блекаут.