1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Повний назад": у Закарпатських магазинах блекаут повернув "чудасію" із минулого

0 Суспільство Новини Перечина

Закарпатці й далі продовжують економити на електриці й запастись альтернативними джерелами світла.

"Повний назад": у Закарпатських магазинах блекаут повернув "чудасію" із минулого

Наразі в усіх областях України й далі продовжують вимикати електроенергію. Через дії рашистів такі заходи є необхідними задля швидшого оновлення енергосистеми держави. Нагадаємо, від 15 листопада ворог укотре завдав удару по об'єктах енергетичної інфраструктури. Унаслідок цього відключення світла в містах і селах почастішали. Без електрики людей залишали на досить довгий період.

Через блекаут у громадах, закарпатці й далі продовжують запастись найнеобхіднішими речами та скуповують найпростіші свічки в магазинах. Наразі на Перечинщині їх вартість дещо зросла за останній період. Зараз одна штука уже вартує 15 гривень. До того її вартість була десять гривень. Продавці відзначають, люди розкуповують шаленим темпом свічки й наразі у деяких торгових точках є дефіцит цього товару.

Та попит зріс не лише на свічки, ліхтарі й павербанки. Останніми днями у закарпатських магазинах з'явились у продажі й раритетні керосинові лампи з минулого. Ціна від 600 гривень. Зараз їх можна побачити хібащо в музеях, або, можливо, такі ще давні раритети люди бережуть на горищах будинків. Отож, саме час протерти пилюку із них, бо ж генератори не кожен собі дозволить. А їх ціна від 20 тисяч гривень. Тож, недешеві "машини струму" не у всіх наразі гудуть. 

Читайте також: Мерзнуть та сліпнуть: закарпатці забили на сполох

Читайте також: