1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Під "білий дім": закарпатці ідуть "бити у морди"

4112 Суспільство Закарпаття

У всіх областях України й далі щоденно відключають електроенергію.

Під "білий дім": закарпатці ідуть "бити у морди"

Дев'ятий місяць в державі іде війна і всі ці події через агресію ворога мають жахливий відбиток у всіх сферах життя українців. Через масовані обстріли агресором енергетичної інфраструктури, в областях України продовжують економити електроенергію. Не винятком є й Закарпаття, де наразі тривають щоденні відключення світла, згідно із графіком. Водночас тривалий період без світла, як відзначають в громадах області, не надто радує місцевих жителів. Генератори є не у всіх, та й вони не дешеві й не кожен має нагоду придбати їх за мізерні доходи. Із цього приводу наразі у багатьох населених пунктах люди починають "штурмувати" органи місцевої влади в надії на розуміння. Згуртовуються нині жителі на Свалявщині та йдуть під стіни держустанов, щоб віднайти справедливість.

Як ми уже інформували у попередніх публікаціях, мешканців залишають відрізаними від світла на цілий день За увесь той період у холодильниках псуються продукти. Від перепадів напруги, коли відновлюють постачання електрики, із ладу виходять прилади.

Та вистачає обурень не лише із відсутністю світла в населених пунктах, а й із приводу не зрозумілих, на думку людей, графіків щодо відключень. До того ж населення просить роз'яснень у керівництва ОТГ і фахівців - енергетиків, чому у графіках, оприлюднених у мережі один час відключень (5-6 годин), а вимикають на значно довший період. Крім того, як відзначають в мережі Фейсбук, живлення подають дуже скупо - на 2-3 години, чи взагалі - на 15 хвилин. За такий невеликий період мешканці ледь встигають "закип'ятити хібащо води у чайниках", та й то "лиш бігом".

Власних обурень у соцмережах люди не стримують й, звісно, емоційних висловлювань типу "вже треба у морди їм бити". Скоріш такі вислови не означають застосувати фізичну силу, а вимагати пояснень від місцевої влади щодо подальших та справедливих відключень. Тож, поки люди в громадах ідуть на мирні протести щодо блекату.

Нагадаємо, "Закарпаттяобленерго" попереджає про відключення електроенергії 2 грудня.

Читайте також: