1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Мегаекономія: жителів села на Закарпатті "ув'язнили" у темряві й залишили без газу

01.11.2022 09:45 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Мешканців села на Перечинщині залишили на понад два тижні без блакитного палива.

Мешканців села на Перечинщині залишили на понад два тижні без блакитного палива.

У жорсткій ситуації опинилися жителі села Зарічево Перечинськох ОТГ. Понад два тижні людей залишили відрізаними від газу. Причина цього, як пояснюють жителі, невідкладні ремонтні роботи із заміни будинкових регуляторів тиску у дворогосподарствах, що раптово чогось надумали провести в Закарпатгазі.

Жителів обурила та знервувала така ситуація із, мовляв, таким несподіваним проведенням ремонтних робіт. Їх не попередили, на який термін вони заплановані і що період очікування стане майже справжньою каторгою.

У багатьох із цього приводу увірвався терпець. Адже подібні ремонтні роботи могли б у Закарпатгазі організувати значно раніше, за їх словами, не зараз, коли війна у державі та ще й так спонтанно.

Проблему населення порушило і у мережі Фейсбук, де намагалось отримати слушну відповідь від компетентних інстанцій. Від Закарпатгазу намагались почути роз'яснення у чому така нанальність робіт та чи, бува, не припізнились із ними, тим самим ставлячи місцевих жителів у безглузде становище.

До відсутності блакитного палива у населеному пункті, зауважують жителі, дадалось ще й несподіване відключення електроенергії. Отож людям доводилось надто важко знаходитись в подібних умовах - без газу та світла водночас. Труднощі виникали у готуванні їжі та обігріву осель. Адже не у всіх жителів є дров'яні грубки на випадок непередбачуваних ситуацій.

Про те, що у громаді від 17 жовтня цього року почали економити електроенергію, жителі знають. Інформацію оприлюднили на офіційній сторінці Перечинської ОТГ, де йшлося про економію вуличного освітлення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Водночас, люди просять від влади врегулювання питання із приводу графіку щодо обов'язкових відключень та термінів, на який час відключатимуть електроенергію. Адже , буває, що жителі сидять без електрики й цілодобово. Так зазначають в коментарях.