1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатці добровільно відмовляються від своїх земель на користь Мукачівської міськради для будівництва аеропорту (ДОКУМЕНТ)

30.09.2021 11:22 Влада Ексклюзив Голос Карпат

На сесії у Мукачеві прийняли рішення "Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок від громадян для будівництва аеропорту на території Мукачівської міської ТГ".

На сесії у Мукачеві прийняли рішення

Йдеться про добровільну відмову від права власності на земельні ділянки на користь Мукачівської міської територіальної громади про що громадяни зазначили у своїх заявах.

Так, даним рішенням, яке депутатський корпус підтримав одноголосно, мукачівські обранці надали згоду на прийняття в комунальну власність територіальної громади 5-ти земельних ділянок. Водночас, мера А. Балогу уповноважили на підписання відповідної угоди про передачу.

Контроль за виконанням даного рішення покладено на начальника управління міського господарства А. Блінова та постійну комісію з питань комунальної власності та земельних відносин.

Деталі рішення – у наступному документі:

Слід зауважити, що це лише перші п’ять ділянок, загалом для будівництва потрібно 84 тутешні ділянки. Варто також зазначити, що раніше  у Мукачеві пройшли громадські слухання щодо будівництва нового летовища (ФОТО), а також відбулася презентація детального плану території для будівництва міжнародного аеропорту.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, передача майна, зміни, дозволи та затвердження: на сесії у Мукачеві прийматимуть майже півсотні рішень (НАЖИВО, ПОРЯДОК ДЕННИЙ)

Читайте на ГК:Біль, сум, сльози: закарпатців сколихнула трагічна звістка з фронту (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті водій вантажівки намагався дати хабаря поліцейським: відомо причину (ФОТО)
Читайте на ГК:Мабуть йому “не догодили” в ритуальних послугах: відомо, що накоїв закарпатець (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська