1. Головна
  2. >
  3. Влада

Закарпатці добровільно відмовляються від своїх земель на користь Мукачівської міськради для будівництва аеропорту (ДОКУМЕНТ)

1064
Влада Новини Мукачева

На сесії у Мукачеві прийняли рішення "Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок від громадян для будівництва аеропорту на території Мукачівської міської ТГ".

Закарпатці добровільно відмовляються від своїх земель на користь Мукачівської міськради для будівництва аеропорту (ДОКУМЕНТ)

Йдеться про добровільну відмову від права власності на земельні ділянки на користь Мукачівської міської територіальної громади про що громадяни зазначили у своїх заявах.

Так, даним рішенням, яке депутатський корпус підтримав одноголосно, мукачівські обранці надали згоду на прийняття в комунальну власність територіальної громади 5-ти земельних ділянок. Водночас, мера А. Балогу уповноважили на підписання відповідної угоди про передачу.

Контроль за виконанням даного рішення покладено на начальника управління міського господарства А. Блінова та постійну комісію з питань комунальної власності та земельних відносин.

Деталі рішення – у наступному документі:

Слід зауважити, що це лише перші п’ять ділянок, загалом для будівництва потрібно 84 тутешні ділянки. Варто також зазначити, що раніше  у Мукачеві пройшли громадські слухання щодо будівництва нового летовища (ФОТО), а також відбулася презентація детального плану території для будівництва міжнародного аеропорту.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, передача майна, зміни, дозволи та затвердження: на сесії у Мукачеві прийматимуть майже півсотні рішень (НАЖИВО, ПОРЯДОК ДЕННИЙ)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber