1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

В Мукачеві презентували детальний план території для будівництва міжнародного аеропорту

254
Суспільство Новини Мукачева

В Мукачеві презентували детальний план території для будівництва міжнародного аеропорту

Детальний план території сьогодні презентували головний інженер проекту "Українського науково-проектного інституту цивільного будівництва" Ольга Краснолудська та головний архітектор проекту Олег Ханенко.

Аеропорт займатиме 314 гектарів території, здебільшого це землі сільськогосподарського призначення що знаходяться на території міста, частина в селі Нижнього Коропця.

Передбачається, що тут працюватиме 250 робітників, летовище зможе приймати до 1 млн. 400 тис. пасажирів на рік, близько 4 тис. за добу.

При зльоті та посадці літаки не зачіпатимуть кордони сусідніх держав. На території аеропорту побудують злітно-посадкову смугу довжиною 2,8 км., згідно детального плану її зможуть розширити до 3,2 км., а також пасажирський термінал, вежу керування, стоянку для літаків, вантажні будівлі та багато інших об’єктів необхідних для обслуговування летовища.

Зокрема аеропорт матиме власну пожежну частину, котельню, підстанцію з якої здійснюватиметься електропостачання, для пасажирів облаштують готель.

Детальний план території, на основі якого виготовлятимуть проект для будівництва аеропорту погодили на засіданні містобудівної ради у присутності представників «Фінінпро» та Національного експертно-будівельного альянсу України.

 Нагадаємо, Завтра у Мукачеві стартує пивний фестиваль «Варишське пиво 2021» (ПРОГРАМА)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber