1. Головна
  2. >
  3. Влада

Передача майна, зміни, дозволи та затвердження: на сесії у Мукачеві прийматимуть майже півсотні рішень (НАЖИВО, ПОРЯДОК ДЕННИЙ)

273
Влада Новини Мукачева

Сьогодні, 30 вересня, у Мукачеві чергова сесія міської ради VIII скликання/

За інформацією ГОЛОСУ КАРПАТ на сьогоднішнє засідання буде винесено 48 проєктів рішень у різних сферах. Так, мукачівські обранці вноситимуть зміни до Регламенту виконкому та міськради, а також низки діючих у громаді Програм та Положень. Крім цього, у переліку питань порядку денного низка проєктів рішень у земельній сфері, надання дозволів, питання щодо передачі комунального майна, внесення змін до бюджету та ін. Також у переліку проєктів і питання у площині освіти й культури, соцзахисту та охорони здоров’я.

Серед іншого, у розділі різне, значиться проєкт рішення "Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок від громадян для будівництва аеропорту на території Мукачівської міської територіальної громади".

До уваги читачів ГОЛОСУ КАРПАТ публікуємо попередній перелік питань порядку денного сьогоднішньої сесії міськради у Мукачеві.

Перебіг засідання дивіться у прямій трансляції з міської ратуші.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, відомий склад депутатських комісій, які затвердили на позачерговій сесії у Мукачеві (ДОКУМЕНТ, НАЖИВО)

Читайте також: