1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

Росія хоче повернутися в СРСР: відкриють аналог радянських магазинів "Берізка"

138

Міністерство закордонних справ країни-захоплювача працює над підготовкою документів для магазинів безмитної торгівлі в Москві та Санкт-Петербурзі.

Росія хоче повернутися в СРСР: відкриють аналог радянських магазинів "Берізка"

Як повідомляє УНІАН. 

В Росії триває процес підготовки необхідних документів для відкриття магазинів безмитної торгівлі в Москві та Санкт-Петербурзі. Це стверджують російські ЗМІ, посилаючись на прес-службу Головного управління з обслуговування дипломатичного корпусу при МЗС РФ (ГоловУпДК).

“На даний момент триває процес оформлення документів для цих магазинів”, - зазначили в ГоловУпДК.

Вони також повідомили, що "готується набір документів (статут, угода про створення товариства з обмеженою відповідальністю, положення про проведення відкритого конкурсу на вибір засновників), які стосуються товариства з обмеженою відповідальністю, яке буде відповідати за організацію безмитної торгівлі для дипломатичних місій, консульських установ, представництв країн при міжнародних організаціях, міжнародних організацій або їх представництв, розташованих на території Росії.

“А також дипломатичний персонал дипломатичних місій, консульські посадові особи та члени їх сімей, які проживають з ними, персонал (співробітники, посадові особи) представництв країн”, - зазначають російські ЗМІ.

Вказується, що магазини будуть працювати за моделлю радянських “Берізок”. Ціни в них будуть вказані в рублях, доларах та євро, а доступ до них буде можливий лише після отримання акредитації в МЗС РФ. Після покупки товарів дипломатам планується видавати чек з написом Duty Free, в якому можуть бути вказані дані про покупця.

“Помилково вважати ці магазини відродженням радянських “Берізок”, які могли відвідувати не тільки іноземці, але і наші громадяни за наявності чеків Зовнішпосилторгу”, - уточнили в прес-службі МЗС РФ.

Читайте також: Навіть орел не хоче на війну: цікава історія від біологів сколихнула інтернет 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber