1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

Традиційні джерела енергії скоро залишаться в минулому: у Закарпатті почали виготовляти вітряні турбіни (ФОТО)

10148
Бізнес Закарпаття

Релоковане до Закарпаття підприємство з Краматорська розпочинає виготовлять вітроенергетичні установки.

Традиційні джерела енергії скоро залишаться в минулому: у Закарпатті почали виготовляти вітряні турбіни (ФОТО)

Компанія “Френдлі Віндтехнолоджі” оголосила про готовність до запуску нової виробничої лінії для виготовлення вітроенергетичних установок. Цей проєкт є важливим кроком у розвитку відновлюваної енергетики в Україні та сприятиме зменшенню залежності від традиційних джерел енергії.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці компанії.

Компанія – єдиний національний виробник вітроенергетичних установок мультимегаватного класу в Україні. Після початку повномасштабної війни у 2022 році компанія була змушена релокувати свої виробничі потужності з Краматорська на Закарпаття. На новому місці компанія продовжила свою діяльність, розпочавши будівництво першої вітроелектростанції (ВЕС) у Закарпатській області з загальною потужністю близько 80 МВт.

У рамках свого амбітного плану розвитку компанія планує збудувати щонайменше 500 МВт нових вітроенергетичних потужностей. Це є частиною ширшої стратегії збільшення частки відновлюваної енергетики в Україні.

Згідно з даними Української вітроенергетичної асоціації (УВЕА), за два роки повномасштабної війни вітроенергетичні потужності України зросли на 228 МВт, досягнувши нині 1900 МВт. Відповідно до планів Міністерства енергетики, до 2032 року очікується збільшення загальної встановленої вітроенергетичної потужності до 10 ГВт.

Читайте також: Економічний потенціал краю зростає: на Закарпатті будують одне з найбільших підприємств деревообробної галузі України (ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber