1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

З 1 червня зросте комуналка: відомо, скільки буде коштувати блакитний кубометр

142
Бізнес Україна

Українці й так ледве зводять кінці з кінцями і багато хто має чималі борги за комуналку, а зі здорожчанням ці борги значно збільшаться.

З 1 червня зросте комуналка: відомо, скільки буде коштувати блакитний кубометр

В Україні вже з 1 червня зросте вартість комуналки. У багатьох водоканалах зростуть тарифи на воду і каналізацію. Однак основне підвищення буде пов'язане з тарифом на електроенергію. З'явилися відомості, що його також підвищать уже з 1 червня. Однак тариф на газ  залишиться незміним. З травня постачальники блакитного палива вирішили продовжити чинні ціни. У "Нафтогазу" 1 кубометр коштуватиме 7,96 грн, пише OBOZ.UA.

Як повідомляє ГазПравда, свої пропозиції оприлюднили усі 12 постачальників, присутніх на ринку. Залежно від постачальника, вартість 1 кубометра блакитного палива коливатиметься від 7,70 до 9,99 грн.

Як і в попередні два сезони, вартість газу для населення не зросте. Свої річні пропозиції газопостачальні компанії не змінили. Такі тарифи діятимуть принаймні до кінця квітня 2025 року. Водночас два невеликі постачальники (Еру Людям і Галнафтогаз) на своїх сайтах як кінцеву дату дії річної ціни вказали серпень 2024 року.

98% українців є клієнтами Газопостачальної компанії "Нафтогаз України" та купують природний газ за гарантованою ціною 7,96 гривні за кубометр. Найменше можуть платити ті, хто вчасно розраховується за комуналку.

Як повідомляють у "Нафтогазі", розмір можливої знижки становить 1%. Щоб її отримати, потрібно за допомогою онлайн-сервісу заплатити газ до 15 числа. Тобто якщо до 15 березня заплатити за газ, який ви використали у лютому, то у платіжці у квітні (за березень) буде знижка у розмірі 1%.

Читайте також: Відчують бідні й багаті: закарпатцям доведеться платити рекордну суму за електроенергію 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на«Голос Карпат» у Telegram, або Viber і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!


Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber