1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Готель Брістоль зібрав кошти на розвідувальний БПЛА та передав його військовим

03.04.2024 14:43 Бізнес Актуально Голос Карпат

8 березня в ужгородському готельно-ресторанному комплексі парк-готель «Брістоль» відбувся захід приурочений до Міжнародного жіночого дня. Організатори зазначили, що перенаправлять частину коштів на допомогу ЗСУ.

8 березня в ужгородському готельно-ресторанному  комплексі парк-готель «Брістоль» відбувся захід приурочений до Міжнародного жіночого дня. Організатори зазначили, що перенаправлять частину коштів на допомогу ЗСУ.

Після події, до адміністрації парк-готель «Брістоль» звернувся командир розвідувального взводу військової частини зі 128-мої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, бійці якої зараз перебувають на гарячих ділянках лінії фронту та боронять країну від російської навали. Для виконання бойових завдань та забезпечення розвідувальної роботи, військові бригади мали потребу в компонентах для безпілотного літального апарата.

В парк-готель «Брістоль» вирішили на всі зібрані кошти придбати БПЛА та передати його до 128-мої бригади, в якій служать хлопці та дівчата, переважно з Закарпаття.

“Наш обов'язок підтримувати військових, завдяки яким ми можемо працювати. Надалі ми плануємо проводити подібні збори та допомагати нашим землякам на фронті”, — повідомили в адміністрації готелю.

Читайте також: Українців просять бути обережними: у одній з соцмереж орудують шахраї