1. Новини Закарпаття
  2. >

Онлайн кредит: швидке рішення в непростій ситуації | Ufin

05.03.2024 15:20 Бізнес

Рекомендації з оформлення онлайн кредитів | Як отримати кредит онлайн без зайвих перевірок і паперової тяганини Цікаве та корисне про фінанси

Рекомендації з оформлення онлайн кредитів | Як отримати кредит онлайн без зайвих перевірок і паперової тяганини Цікаве та корисне про фінанси

Чоловіки нерідко стикаються з такою ситуацією: наближається пам'ятна дата, жінка всіма можливими способами натякає на подарунок, а купити його немає за що. Дарувати щось зовсім дешеве — все одно, що безповоротно зіпсувати стосунки. На серйозний подарунок можна позичити гроші у знайомих, але не хочеться принижуватися, та й не всі зараз горять бажанням позичати великі суми.

Якщо до всього іншого додається погана кредитна історія, то і в банк за позикою йти марно. Єдиний вихід — взяти кредит на карту просто у себе вдома. Таку послугу надають багато українських мікрофінансових організацій. І цим шансом безперечно варто скористатися.

Кредит без зайвих перевірок і паперової тяганини

Вигод співпраці з МФО дуже багато:


  • Тільки у них можна оформити кредит без довідок про доходи, застав, поручителів.

  • Послуга доступна всім українцям старше 18 років.

  • Для отримання мікрокредиту онлайн потрібен тільки цивільний паспорт і доступ в інтернет.

  • Відсоток схвалення заявок у МФО — понад 98%.

  • Після підтвердження заявки гривні миттєво надходять на картку.

  • Весь процес отримання кредиту займає не більше 1-2 годин.


Якщо потрібен швидкий кредит онлайн без відмови, то можна звернутися в Манівео, Мілоан або вибрати його на порталі Україна Фінансова. Кредитна історія не має вирішального значення. Головне, щоб у претендента були в порядку документи та вся надана в заявці інформація відповідала дійсності.

Кредитор не буде дзвонити роботодавцю або в банк, де клієнт обслуговується. Перевірка проводиться тільки за електронними базами. Навіть у разі виявлення відкритих договорів у сторонніх організаціях або прострочень за виплатами в минулому МФО з великою часткою ймовірності видасть кредит.

Як отримати кредит онлайн

Оформити миттєву позику в МФО дуже просто. Потрібно перейти на офіційний сайт організації та подати онлайн заявку. Зробити це можна абсолютно в будь-який час. МФО видає кредит на картку цілодобово, тому запити опрацьовуються навіть вночі.

У заявці зазвичай вказуються паспортні та контактні дані (номер мобільного, e-mail), а також місце роботи та приблизний обсяг щомісячних доходів. Також до заявки потрібно прив'язати номер картки, але тільки своєї, а не дружини, тестя тощо. На чужий пластик мікрокредити онлайн не видаються!

Після надсилання заявки компанія-кредитор протягом 5-20 хвилин обробляє запит. Потім надсилає на мобільний клієнта SMS з вердиктом. Якщо він позитивний (що, найімовірніше, так), гроші за кілька хвилин надійдуть на картку позичальника.

Ось так усе просто. Ніякої тяганини, збору документів, пошуку поручителів! Також МФО пропонують різні варіанти погашення кредиту (готівкою, банківським переказом тощо), щоб клієнт міг вибрати найбільш для себе зручний і вигідний.