1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

Це викликало масу негативу в українців: у Мінфіні розставив всі крапки над «і» щодо оподаткування карткових переказів

129
Бізнес Новини Ужгорода

"Люди не так все зроззуміли"...

Це викликало масу негативу в українців: у Мінфіні розставив всі крапки над «і» щодо оподаткування карткових переказів

Міністерство заявило, що з положень реформи системи оподаткування зробили некоректні висновки

Нова Національна стратегія доходів України не містить норм щодо оподаткування надходжень на картку фізичної особи. Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.Міністерство зазначило, що некоректні висновки з цього питання могли бути зроблені на основі інформації з розділу 4.3.1 «Реформа спрощеної системи оподаткування».

«Всі доходи фізичних осіб отримані поза межами підприємницької діяльності, крім тих, що прямо передбачені Податковим кодексом України, підлягатимуть оподаткуванню за загальною ставкою податку на доходи фізичних осіб, передбаченою Податковим кодексом України», – йдеться у розділі.

Також у Мінфіні наголосили, що в тексті відсутні слова про «будь-які надходження на картку фізособи».

«Фраза про вимоги щодо «оподаткування доходів, отриманих поза межами підприємницької діяльності» відображає загальні принципи оподаткування, які вже і так існують в діючому податковому законодавстві», – йдеться у повідомлені.

Міністерство зауважило, що будь-яка реформа податкової політики вимагає напрацювання детальних змін до податкового законодавства.

«Більше того, як зазначено в Нацстратегії подібні зміни можуть бути запроваджені не раніше року наступного за тим, в якому будуть вважатися виконаними заходи щодо забезпечення конфіденційності та захисту даних в системах ДПС (в тому числі інформації, одержаної від платників податків та податкових агентів)», – повідомив Мінфін.

Також міністерство зазначило, що фундаментальні реформи неможливі без обговорень з громадськістю, бізнесом, відповідними органами влади.

Читайте також:  Мобілізація й питання виїзду за кордон: військовозобов'язаних ще більш "притиснуть" в новому році

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber