1. Новини Закарпаття
  2. >

Можливо, вже з січня 2024 року: в Україні зросте тарифи на газ

23.12.2023 21:26 Бізнес Актуально

Вартість кубометра може змінитися з січня 2024 року

Вартість кубометра може змінитися з січня 2024 року

В Україні підвищать тарифи на послуги ЖКГ, це одна з умов, прописаних у меморандумі з Міжнародним валютним фондом. Подорожчання комуналки можливе вже у січні 2024 року, пише "24 канал".

В уряді запевнили, що тарифи на газ не змінюватимуться до кінця опалювального сезону. Однак без допомоги партнерів є високий ризик того, що тарифи можуть збільшитись із січня наступного року.

Експерт з енергоефективності Святослав Павлюк повідомив, що проблема низьких тарифів стає дедалі гострішою. Рішення наблизити їх до ринкових ухвалили ще під час першого прем'єрства Юлії Тимошенко, але ініціативу так і не реалізували.

Виконавчий директор асоціації "Енергоефективні міста України" Святослав Павлюк зазначив, що різниця у тарифах де-факто є. Діє субсидування енергетики коштом державного бюджету та промисловості, особливо у комунальній теплоенергетичній частині.

Читайте також:   Подорожчає приблизно до 3,5 грн?: експерт озвучив економічний прогноз на 2024 рік

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!