1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Оголошено розіграш автомобіля та ще 50 призів серед працівників ТОВ “Джентерм Україна”

08.12.2023 15:45 Бізнес БЛИСКАВКА

Найбільше підприємство Виноградівщини ТОВ “Джентерм Україна” оголосило про неймовірну акцію, в якій беруть участь тисячі співробітників компанії.

Найбільше підприємство Виноградівщини ТОВ “Джентерм Україна” оголосило про неймовірну акцію, в якій беруть участь тисячі співробітників компанії.

Розіграш автомобіля Volskwagen Passat та ще 50 цінних призів товариство проводить, щоб відзначити відданість та високу якість працівників у час війни.


  • Високі й стабільні зарплати — це основне, але ми вирішили додатково відзначити працівників за їхню відданість і старанність. Біль і тягар війни вони трансформували в ефективну роботу. Їхні зусилля вразили наших засновників і колег по всьому світу, — зазначила Жанна Сікора, директор з кадрових питань та побуту ТОВ “Джентерм Україна”


Підприємство має стільки замовлень, що готове працевлаштувати ще 200-300 людей з Берегівського, Хустського та Іршавського районів, де забезпечує безкоштовне транспортування.


Подивіться відео, щоб дізнатися усі подробиці про розіграш автомобіля і сучасні можливості підприємства. Зокрема:
- ріст зарплат +38% з початку війни та план підняття +10%,+12%

- резервування чоловіків від військкомату

- волонтерську діяльність на підтримку ЗСУ, медиків, дітей та переселенців

- працевлаштування працівників віком 60+

- соціальний захист та медичний фонд

- коли відбудеться розіграш автомобіля та ще 50 цінних призів.


Отримайте додаткову інформацію про роботу в компанії! Звертайтеся за телефоном +38 050 432-56-48 або клікайте тут, щоб перейти у фейсбук-групу ТОВ “Джентерм Україна”.Нагадаємо, нещодавно Голос Карпат повідомляв: Отримайте стабільну зарплату, безкоштовне транспортування і вигідне харчування на великому підприємстві, - без необхідності покидати сім'ю і їхати за кордон