1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

Оголошено розіграш автомобіля та ще 50 призів серед працівників ТОВ “Джентерм Україна”

1433
Бізнес Новини Виноградова

Найбільше підприємство Виноградівщини ТОВ “Джентерм Україна” оголосило про неймовірну акцію, в якій беруть участь тисячі співробітників компанії.

Оголошено розіграш автомобіля та ще 50 призів серед працівників ТОВ “Джентерм Україна”

Розіграш автомобіля Volskwagen Passat та ще 50 цінних призів товариство проводить, щоб відзначити відданість та високу якість працівників у час війни.


  • Високі й стабільні зарплати — це основне, але ми вирішили додатково відзначити працівників за їхню відданість і старанність. Біль і тягар війни вони трансформували в ефективну роботу. Їхні зусилля вразили наших засновників і колег по всьому світу, — зазначила Жанна Сікора, директор з кадрових питань та побуту ТОВ “Джентерм Україна”


Підприємство має стільки замовлень, що готове працевлаштувати ще 200-300 людей з Берегівського, Хустського та Іршавського районів, де забезпечує безкоштовне транспортування.


Подивіться відео, щоб дізнатися усі подробиці про розіграш автомобіля і сучасні можливості підприємства. Зокрема:
- ріст зарплат +38% з початку війни та план підняття +10%,+12%

- резервування чоловіків від військкомату

- волонтерську діяльність на підтримку ЗСУ, медиків, дітей та переселенців

- працевлаштування працівників віком 60+

- соціальний захист та медичний фонд

- коли відбудеться розіграш автомобіля та ще 50 цінних призів.


Отримайте додаткову інформацію про роботу в компанії! Звертайтеся за телефоном +38 050 432-56-48 або клікайте тут, щоб перейти у фейсбук-групу ТОВ “Джентерм Україна”.Нагадаємо, нещодавно Голос Карпат повідомляв: Отримайте стабільну зарплату, безкоштовне транспортування і вигідне харчування на великому підприємстві, - без необхідності покидати сім'ю і їхати за кордон
Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber