1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

Настав час вирішувати питання: Закарпатгаз запрошує на круглий стіл забудовників

128
Бізнес Закарпаття

Планують обговорити варіанти співпраці в питанні газифікації будинків.

Настав час вирішувати питання: Закарпатгаз запрошує на круглий стіл забудовників

  Через збройну агресію росії більше 8 млн українців виїхали за межі країни. Ще 154 тисячі, за офіційними даними, переїхали в Закарпаття. Фактична кількість внутрішньо переміщених осіб в область становить понад 300 тисяч. Ринок нерухомості пожвавився, а на будівельних майданчиках спостерігається активізація процесів, адже житло вкрай необхідне.

За словами експертки з нерухомості Галини Бучко, серед населення зростає попит на газифіковане житло.

«В умовах минулорічного блекауту у суттєвому виграші виявилися мешканці тих будинків, де для приготування їжі та опалення використовувався природний газ. І зараз потенційні покупці все більше цікавляться, чи газифікована будівля, в якій вони планують придбати житло», — зазначила Галина Бучко.

  Газифікацію як вторинного житла, так новобудов проводять виключно такі підприємства, що мають відповідну ліцензію. В Закарпатті флагманом таких робіт є Оператор газорозподільних мереж — АТ «Закарпатгаз».

  Представник підприємства, начальник відділу капітального будівництва Назарій Швець розповів, що за останні 2 роки в Закарпатті було газифіковано майже 1000 об’єктів.

  Сьогодні підприємство, усвідомлюючи вимоги часу та ситуацію в країні, готове йти назустріч забудовникам. Тому 13 грудня відбудеться круглий стіл, на який запрошують представників будівельних компаній, аби обговорити усі актуальні питання, пов’язані із газифікацією житлових багатоквартирних будинків.

  Для участі в заході потрібно зателефонувати за номером 098-448-07-67 або заповнити форму: https://forms.gle/ubDt7UyZpF5fxWFf8. Реєстрація триває до 11 грудня включно.

Про це інформує пресслужба АТ «Закарпатгаз».

Читайте також: Найвищі ціни за останні п'ять років: на ринках областей України рекордно здорожчав найбільш стратегічний продукт

Чергова радіаційна загроза для України, усі на вухах: у Міненергетики б'ють на сполох через масштабну проблему 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber