1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

Чи вигідне рефінансування кредитних карток: відповіли у ПриватБанку

133
Бізнес Україна

Рефінансувати кредитну карту означає взяти ще один банківський кредит, щоб погасити наявний борг або кілька.

Чи вигідне рефінансування кредитних карток: відповіли у ПриватБанку

Звучить просто і зрозуміло. Але наскільки вигідно перекредитувати кредитну картку та чи не занурить таке фінансове рішення вас ще глибше у боргову яму? 

Нам відповіли експерти ПриватБанку, який, до речі, надає послугу реструктуризації боргу власним клієнтам, власникам карток “Універсальна”. 

У чому переваги рефінансування: життєві приклади

Уявімо, що клієнт має декілька споживчих або товарних кредитів, отриманих у різних банківських установах у різний час. Потрібно постійно тримати руку на пульсі й пам'ятати про дати обовʼязкових платежів, аби не прострочити кредитну заборгованість. Часто трапляється так, що позичальник сплачує всі кредити з однієї картки, перевищуючи кредитний ліміт по ній та формуючи новий борг.

До того ж умови окремих кредитів, взятих для термінових потреб, наприклад, для ремонту автівки чи на лікування, можуть бути не вигідними. Високий відсоток, великий щомісячний платіж, незручний спосіб погашення тощо. 

Чи вигідне рефінансування кредитних карток у цьому випадку? Так. Перекредитування – це можливість погасити всі кредити за раз та мати лише один борг перед банком з вигідними та зручними умовами погашення заборгованості. Не плутати зі зміною кредитного ліміту! Адже зміна кредитного ліміту – це збільшення ліміту по кредитній картці, яке відбувається лише за відсутності заборгованості та за умови сумлінної сплати попередніх кредитів.

Як реструктуризують борги у ПриватБанку

Реструктуризація – спрощення умов заборгованості для клієнта-позичальника, який вже прострочив терміни погашення. За умовами реструктуризації прострочених кредитів боржник отримує 5 років на погашення заборгованості. Є обовʼязковий щомісячний платіж – 1% від суми боргу на старті та відсоткова ставка – 1% за кредитом, що нараховується на залишок заборгованості.

Боржникові потрібно лише звернутися до банку та подати заяву про фінансову реструктуризацію, вказавши причину неспроможності погасити заборгованість у передбачені договором строки. Далі – чекати на відповідь банку про ухвалення відповідного рішення. 

Поганий кредитний рейтинг – як бути далі?

Рефінансування, по суті, новий цільовий кредит, виданий з метою погасити всі наявні у людини заборгованості перед банками. Проте на співпрацю з клієнтами, у яких погана кредитна історія, банк навряд чи погодиться. У цьому разі договірні відносини з банком припиняються й фінустанова вживає заходів для примусового стягнення боргу відповідно до закону.

Саме тому фінансові експерти рекомендують не затягувати з погашенням боргів за кредитами та кредитними картками. А коли немає фінансової можливості вносити щомісячні платежі, оформити реструктуризацію, рефінансування боргу, що здешевлює загальну вартість кредиту та спрощує розрахунки з банком.

Нагадаємо, Пекельний вогонь: на Закарпатті немилосердна жарище уже спалила городину (ФОТО)

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber